Nowy talent z Sassuolo łączony z Interem

5 listopada 2019 | 17:52 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Jedna z największych stron poświęconych rywalowi zza miedzy donosi o zbliżającej się rywalizacji pomiędzy klubami z Mediolanu. Jej obiektem ma być Gianluca Scamacca, kolejny młodziutki talent z Sassuolo.

Zawodnik młodość spędził w szkółkach Lazio, PSV i Romy. Obecnie 20-latek przebywa na wypożyczeniu we włoskiej Ascoli w Serie B. Właścicielem karty zawodnika pozostaje od dwóch lat Sassuolo, które regularnie ogrywa napastnika w słabszych zespołach. Pierwsze plotki o zainteresowaniu ze strony wielkich firm pojawiły się zaraz po tym jak błysnął formą w Pucharze Włoch strzelając 4 bramki w zaledwie dwóch meczach.

Sytuacje zawodnika monitorują Inter, AC Milan, Juventus i Arsenal. Jeśli będzie wciąż radził sobie równie skutecznie niemal na pewno któryś z wielkich graczy skusi się na jego stosunkowo tanią kartę. Sassuolo ma za to w planach włączyć zawodnika w przyszłym sezonie w swoją pierwszą kadrę i póki co niechętnie odnosi się do ewentualnych ofert ze strony innych klubów. Według transfermarkt obecna wartość piłkarza to zaledwie 700 tysięcy euro.

Źródło: sempremilan.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

welys

welys 5 listopada 2019 | 23:20   

Oby tu nie przyszedł, zmarnuje się tylko


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich