Sarri: Inter nie ma problemów

10 listopada 2019 | 15:17 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Juventus stracił fotel lidera na rzecz Interu. Powrót na szczyt tabeli jest uzależniony od ich dzisiejszego pojedynku z AC Milan. Maurizio Sarri skomentował na konferencji przedmeczowej ostatnie wypowiedzi Antonio Conte na temat kłopotów Nerazzurrich.

- Każdy problem, który jest poruszany może mieć pozytywne lub negatywne konsekwencje. Czasami zwykła dobra dyskusja i rozwiązywanie takich sytuacji cementują w efekcie zespół.

- To nie jest ważne, czy to co postrzegane z zewnątrz jako negatywne jest takie w istocie. Powiedzieć o Interze, że ma problemy, to powiedzieć to o drużynie, która osiągnęła 31 punktów. Dla mnie to przesada. W mojej opinii wyglądają na zdrowy zespół - podsumował.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 10 listopada 2019 | 16:48   

Conte wyciska z nas maksa i tyle, nie mamy takiego potencjału jak Juve, nie mamy takich pieniędzy, nie mamy takiej szerokiej kadry. Jedyne co mamy większe to oczekiwania. Trzeba sobie jasno powiedzieć że na dzisiaj Inter to nie kest drużyna równa Juve, to aktualnie druga drużyna we Włoszech ale nie równa. Jeżeli nikogo ważnego nie ubędzie nam w lato, a dodatkowo wzmocnimy się kadrowo, żeby można było rotować zawodnikami bez narażenia drużyny na osłabienie, wtedy będzie można myśleć o mistrzostwie

mroczny elf

mroczny elf 10 listopada 2019 | 23:05   

Jak mnie wkurwia te ślizganie sie tych ciot

Garon_92

Garon_92 11 listopada 2019 | 18:14   

Mroczny, jak naraize nasze wyniki wyglądają podobnie do Judków.

chonciak

chonciak 12 listopada 2019 | 09:15   

Garon, my się aż tak nie ślizgamy. Karne, których sędzia by nie odgwizdał dla innej drużyny.

Raczej sędziowie w naszym przypadku rozstrzygają spory na naszą niekorzyść. W przypadku judków jest odwrotnie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich