Udany piątek piłkarzy Interu

16 listopada 2019 | 16:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wczorajszy dzień okazał się bardzo udany dla zawodników Interu Mediolan, którzy dostąpili zaszczytu występu w barwach swoich reprezentacji. Wszyscy wygrali swoje mecze, a co najważniejsze, obyło się bez kontuzji.

Kolejny mecz w eliminacjach do EURO 2020 wygrali Włosi. Drużyna Roberto Manciniego już wcześniej zapewniła sobie awans do finałowego turnieju, lecz do wyjazdowego starcia z Bośnią i Hercegowiną podeszła w pełni zmobilizowana. Italia zwyciężyła gładko 3:0, a bardzo udany występ zanotował Nicolo Barella, który asystował przy dwóch golach swojego zespołu. Pomocnik Interu rozegrał całe spotkanie, Cristiano Biraghi przesiedział mecz na ławce rezerwowych.

W towarzyskim starciu odwiecznych rywali Argentyna okazała się lepsza od reprezentacji Brazylii. Albicelestes wygrali 1:0 po trafieniu Messiego. Lautaro Martinez rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i przebywał na murawie do 88. minuty.

Wygrał również Urugwaj. Zespół z Ameryki Południowej pokonał reprezentację Węgier 2:1. Pełne 90 minut rozegrał Diego Godin, a Matias Vecino wszedł na boisko z ławki rezerwowych w 55. minucie spotkania.