Skriniar: Wierzę w awans z grupy

23 listopada 2019 | 01:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Przed Interem wymagająca ligowa rywalizacja z zespołem Torino. W rozmowie ze słowackimi mediami, Milan Skriniar wybiegł jednak nieco w przyszłość i odpowiedział na pytanie o przyszłość swojego klubu w tych elitarnych rozgrywkach. Defensor Nerazzurrich wyraził pewność, że jego zespołu nie zabraknie w najlepszej 16-tce rozgrywek na wiosnę.

- Osobiście jestem zadowolony ze składu naszej grupy, ponieważ gramy w piłkę, aby rywalizować z najlepszymi drużynami. Mamy okazję mierzyć się z Barceloną oraz Borussią, które od lat zaliczają się do europejskiej czołówki. Oczywiście remis ze Slavią i porażka z Blaugraną nie ułatwiły nam zadania. Być może łatwiej byłoby nam w starciach mniejszymi nazwami jak Zenit czy Szachtar, ale już Slavia Praga udowodniła nam we wrześniu, że należy się z nią liczyć.

- Mam świadomość, że będzie ciężko, ale wierzę, iż awansujemy na fazy pucharowej. Gdybym miał typować końcowy układ naszej grupy, postawiłbym na Barcelona, Inter, Borussia, Slavia. Wierzę, że osiągniemy nasz wspólny cel. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

wróbel1908

wróbel1908 23 listopada 2019 | 07:34   

No będzie ciężko bardzo ciężko ale wierzyć trzeba

Spaletti-nowy Mourin

Spaletti-nowy Mourin 23 listopada 2019 | 09:38   

Zenit zjadłby nas na śniadanie, a Szachtar na kolacje

coalmeluck

coalmeluck 23 listopada 2019 | 14:30   

Zadania to nie ulatwilo oddanie wyniku 2;0. Matka nadzieja glupich. Chlopaku powinenes sie cieszyc jak w LE zagracie bo tez watpliwe.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich