Wielkie lanie w Turynie. Torino 0 Inter 3

23 listopada 2019 | 19:50 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

W meczu rozgrywanym na polu ryżowym, Inter okazał się lepszy od ekipy Torino i dopisał do swojego konta niezwykle cenne trzy punkty. Nerazzurri wygrali 3:0 po golach Lautaro Martineza, Stefana de Vrija oraz Romelu Lukaku. Niestety groźnie wyglądającej kontuzji nabawił się Nicolo Barella, który opuścił boisko jeszcze w pierwszej połowie.

Pierwsza połowa:

12' Lautaro uciekł defensorom gospodarzy i pewnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

13' Zaza zmienił kontuzjowanego Belottiego.

28' Handanović instynktownie odbił mocny strzał Ansaldiego.

28' Niecelne uderzenie w wykonaniu Verdiego.

31' Sirigu fenomenalnie obronił strzał głową Romelu Lukaku. Było blisko.

32' Inter szybko rozegrał rzut rożny, a niepilnowany Stefan de Vrij z bliska wepchnął piłkę do siatki po precyzyjnym dośrodkowaniu Cristiano Biraghiego.

35' Żółta kartka dla Lautaro.

41' De Silvestri był bliski celu postrzale głową.

42' Sirigu odbił bardzo mocny strzał Barelli.

45+2' Handanović popisał się refleksem i uchronił gości przed stratą bramki.

45+3' Borja Valero zmienił kontuzjowanego Barellę.

45+3' Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa:

48' Izzo zmarnował dogodną okazję.

55' Błyskawiczne wyjście z piłką graczy Interu, które skutecznie sfinalizował Romelu Lukaku. Inter podwyższył prowadzenie.

56' Aina zmienił Bremera.

58' Żółta kartka dla D'Ambrosio.

59' Handanović z łatwością złapał piłkę uderzoną przez Lukicia.

59' Żółta kartka dla Izzo.

64' Żółta kartka dla Skriniara.

66' Groźny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Verdiego. Handanović dotknął piłki końcówkami palców.

69' Candreva zmienił Lautaro.

71' Berenguer zmienił Baselliego.

73' Aima obejrzał żółtą kartkę.

83' Lukaku miał dobrą okazję na drugie trafienie, lecz minimalnie przestrzelił.

83' Dimarco zmienił D'Ambrosio.