Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

1 grudnia 2019 | 18:08 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Po niedzielnym meczu ze SPAL, podopieczni Antonio Conte mogą czuć satysfakcję z wygranej. Mimo to piłkarze Interu twierdzą, że nie było to idealne spotkanie.

Marcelo Brozović:

- Znaliśmy wynik Juventusu, ale musieliśmy zagrać dobry mecz. Chcielibyśmy kontynuować tę passę. Zostawiamy na boisku sto procent, zawsze walczymy o zwycięstwo, dzięki czemu możemy piąć się w górę.

- Zawsze myślimy o kolejnym meczu. Przed nami Roma, a później będziemy myśleć o Barcelonie. Na ten moment Liga Mistrzów pozostaje z boku.

Valentino Lazaro:

- Nie było łatwo, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Te trzy punkty są dla nas bardzo ważne. Musimy też spojrzeć na druga połowę, bo nie była tak dobra i mieliśmy w niej trochę problemów. Jeśli o mnie chodzi - grałem na różnych pozycjach i nie ma to większego znaczenia. Po długiej przerwie wróciłem do gry na lewej stronie.

- Tabela? Jest mała nagroda, ale musimy otrzymać wysoką koncentrację. Sezon jest długi, nie wybiegamy w przyszłość. Skupiamy się na kolejnych meczach.

Lautaro Martinez:

- Bardzo dobrze zagraliśmy pierwszą połowę. W drugiej upadliśmy trochę fizycznie i może nawet mentalnie. Zamknęliśmy się, by uniknąć ryzyka. Mimo wszystko to ważne zwycięstwo. Jesteśmy dumni. Pracujemy z dnia na dzień, by pokazać, że jesteśmy gotowi nosić tę koszulkę. Bramki w pierwszych minutach meczu? Cóż, to przypadek. Dostaję piłkę i strzelam bramki. Zawsze chcemy wygrywać, zwłaszcza przed naszymi kibicami.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich