City dołącza do wyścigu po Lautaro

3 grudnia 2019 | 23:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jeżeli nawet zakochani w Premier League kumple, na treningu zaczynają rozmawiać o potencjale Lautaro Martineza, to temat musi być naprawdę poważny. Medialny szum wokół napastnika Interu robi się coraz głośniejszy, a jego nazwisko zaczyna być łączone z kolejnymi topowymi klubami.

Do tej pory, w kontekście Argentyńczyka pisało się przede wszystkim o Barcelonie. Gianluca di Marzio podał jednak informację, jakoby usługami Il Toro zainteresowani byli włodarze Manchesteru City. Anglicy chcieliby skorzystać z zapisu o klauzuli wykupu zawartej w kontrakcie zawodnika (111 mln euro). 

Czy zdążą? Od jakiegoś czasu trwają bowiem negocjacje odnośnie przedłużenia umowy na nowych, korzystniejszych dla obu stron, warunkach. Spekuluje się m.in. o całkowitym usunięciu lub znaczącym podwyższeniu wspomnianej wcześniej klauzuli.  

Źródło: gianluca di marzio

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 3 grudnia 2019 | 23:18   

Tutaj przede wszystkim zobaczymy czy Inter ma chęci na coś więcej. Czy będzie przeciąganie liny, czy dadzą mu kontrakt jaki trzeba. Dałbym mu te 5 mln które chce, przynajmniej nie powinien jak pewna dama po pół roku domagać się kolejnej podwyżki i straszyć kontaktem z gigantami z Hiszpanii :)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 3 grudnia 2019 | 23:21   

Zostanie i dostanie swoje. Jestem spokojny.

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 4 grudnia 2019 | 08:31   

Nie ma wyścigu po Lautaro, nie zepsujemy tego raczej

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 4 grudnia 2019 | 09:19   

Lautaro i Inter żyją w symbiozie. Dogadamy się spokojnie

szpula

szpula 4 grudnia 2019 | 13:00   

Mażemy sobie tu gadać i gdybać,decyzja i tak nalezy do Lautaro i tyle ,jak będzie chciał iść do Barcy i Messiego do pójdzie i ani my ani zarząd nie mamy na to faktycznego wpływu,mamy przykład na Nejmarze jak sie zachowuje piłkarz który nie chce grać w danym klubie, wiec niech duet mały i duzy kwitnie w najlepsze,niech ma perspektywy na jakieś sukcesy to sam będzie chciał zostać i strzelać dla Nas -tyle w temacie :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich