Atletico chce Gabigola

7 grudnia 2019 | 19:56 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Dobre wieści napływają z Hiszpanii. Jeśli Inter nie dogada się z Flamengo, to do wyścigu po podpis piłkarza właśnie dołączył gigant z La Liga. Jakie są szanse na powodzenie transakcji?

Brazylijczyk czuje się znakomicie w rodzimej lidze i zapewnia o swoim przywiązaniu do obecnego klubu i trenera. Z drugiej strony w ostatnim wywiadzie zaznaczył, że przeczuwa przełom w swojej karierze. Takim wydarzeniem byłby z pewnością transfer do wielkiego europejskiego klubu. Z Interem się nie udało, być może powiedzie się w Hiszpanii. Ostatnie wydanie Mundo Deportivo donosi o planach ściągnięcia Gabigola ze strony Atletico Madryt.

Rozmowy pomiędzy Flamengo i Interem toczą się już od dłuższego czasu. Brazylijski klub liczy podobno na dobre relacje z włodarzami Nerazzurrich i na chęć ich utrzymania również przez włoską stronę. Nie jest również tajemnicą, że Inter obserwuje 17-letniego Reiniera Jesusa występującego razem z Gabigolem. Wydaje się jednak, że Flamengo nie będzie w stanie zorganizować kwoty adekwatnej do obecnej wartości rynkowej Gabriela Barbosy. Być może nosi się z zamiarem włączenia w transakcję właśnie któregoś ze swoich młodych talentów. Poważne pieniądze zaoferuje za to niemal na pewno Atletico Madryt. Według dziennikarzy finalna decyzja będzie należała do Interu.

Źródło: calciomercato.com, inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 7 grudnia 2019 | 20:38   

30 mln wzwyż. Atletico coś czuje, że zrobi sobie użytek z Brazylijczyka, wiec nie powinniśmy im ustępować jeżeli chodzi o pieniądze za niego

Garon_92

Garon_92 8 grudnia 2019 | 08:40   

+30 albo Tomas w zamian. Walić te brazylijskie talenty na tym etapie potrzebujemy graczy na już, bo nieoczekiwanie chyba dla wszystkich prowadzimy w lidze i to może być już "ten sezon". Co za tym idzie nie ma czasu na talenty


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich