Biabiany: De Boer to najgorszy trener w historii

13 grudnia 2019 | 17:31 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Wraz z upływem czasu niektórzy piłkarze przerywają milczenie i wyjaśniają zakulisowe wydarzenia dotyczące szatni. Na taki krok zdecydował się Jonathan Biabiany, który zrecenzował swoją współpracę z Frankiem De Boerem. Holender był trenerem Nerazzurrich przez zaledwie osiemdziesiąt pięć dni.

- Dorastałem z Interem i wciąż powierzam im swoją rodzinę. Tam wygrałem swoje pierwsze trofea i spędziłem najciemniejsze chwile swojego życia (ciężka choroba - dop. red.), ale każde wspomnienie jest dobre i życzę klubowi wszystkiego co najlepsze. Jestem jego pierwszym fanem.

- Byłem zaskoczony, kiedy trener powiedział, że byliśmy zgniłą grupą tak bardzo, że szybko na to odpowiedziałem. Nigdy nie mieliśmy dobrych relacji w żadnym sensie, nie tylko z technicznego punktu widzenia, nigdy też nie zrozumiałem dlaczego mnie odstawił. Nie byłem w tym odczuciu osamotniony. Nawet zawodnicy grający regularnie powtarzali, że nie rozumieją futbolu De Boera i że zawsze jest arogancki. Obracał ludzi przeciwko sobie i nigdy nie doceniał czarnoniebieskiego środowiska. Jak dla mnie Holender był najgorszym trenerem w historii Interu. Nie miał rezultatów w Mediolanie, po przejściu do Anglii w Crystal Palace spisywał się jeszcze gorzej, ale jego metody futbolowe musiały zawieść na całej linii.

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

Adriano19f

Adriano19f 13 grudnia 2019 | 19:14   

Fakt, ale trzeba mu przyznać ze Juve pokonał ba on jako ostatni to zrobił

Nerazzurri14

Nerazzurri14 14 grudnia 2019 | 21:03   

Taa a ty najlepszym piłkarzem w historii

scrollo7

scrollo7 14 grudnia 2019 | 22:20   

Pajac nie trener


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich