Jovetić: Sercem za Fiorentiną

14 grudnia 2019 | 09:54 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Znakomity początek, lecz z biegiem czasu coraz bardziej wyraźny regres formy i kłopoty z kontuzjami. Tak, w największym skrócie, wyglądał krótki pobyt Stevana Joveticia w Interze Mediolan. Najlepszy okres w karierze zawodnika przypada na pobyt we Florencji, więc popularny JoJo idealnie wpisuje się w kontekst niedzielnej rywalizacji obu klubów. 

Reprezentant Czarnogóry udzielił wywiadu dla La Gazzetta dello Sport, w którym powrócił wspomnieniami do czasu spędzonego w czarno-niebieskich barwach:

- Za kogo będę trzymał kciuki? Decydujące są uczucia. Mam nadzieję, że zwycięży Fiorentina. Inter dysponuje świetnym zespołem, ale jest słabszy kadrowo od Juventusu. Sarri ma do dyspozycji ponad dwudziestu graczy, co może odegrać decydującą rolę w walce o scudetto.

- Do grudnia prezentowaliśmy się świetnie, ale porażka z Lazio zapoczątkowała kryzys. Mancini zaczął zmieniać treningi. Pomijał mnie lub zmieniał, nawet jeśli na to nie zasługiwałem. Mówiąc o tym, pragnę podkreślić, że mam wspaniałe wspomnienia ze swojego pobytu w Mediolanie. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 9

Jovetić10

Jovetić10 14 grudnia 2019 | 10:52   

Ty chuju.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 14 grudnia 2019 | 11:07   

Lambert, Lambert.

Lambert

Lambert 14 grudnia 2019 | 14:00   

co

Maciej Pawul

Maciej Pawul 14 grudnia 2019 | 15:30   

A pardon. Nawiązałem do słynnej fraszki, zapominając, że mamy usera na stronie o takim nicku:)

Lambert

Lambert 14 grudnia 2019 | 19:44   

wiem wiem ;d


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich