Prezydent Flamengo: Mamy umowę z Interem

21 grudnia 2019 | 01:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Piłkarze Flamengo przygotowują się do finałowego starcia z Liverpoolem, którego stawką będzie tytuł Klubowych Mistrzów Świata. Czy mecz z Anglikami będzie pożegnalnym występem Gabriela Barbosy? Przyszłość Brazylijczyka nadal soi pod znakiem zapytania, chociaż prezydent klubu wierzy w zatrzymanie napastnika.

Rodolfo Landym wyznał, że porozumienie z Interem zostało zawarte już jakiś czas temu, a teraz wszystko pozostaje uzalżnione od woli głównego zainteresowanego:

- Jak wielokrotnie informowaliśmy, Flamengo pozostaje w kontakcie z Interem. Już jakieś trzy miesiące temu, o ile się nie mylę, osiągnęliśmy wstępne porozumienie. Następnie próbowaliśmy dogadać się z piłkarzem i jego agentem. Usłyszeliśmy, że woleliby powrócić do rozmów po sezonie. Nie widzieliśmy żadnego problemy w tym, że gracz pragnął pozostać skupiony.

Przypomnijmy, że wcześniej pojawiły się informacje jakoby cena ustalona między Interem i Flamengo, miała nie przekraczać 22 mln euro. Wydaje się, że w obecnej sytuacji, Nerazzurri byliby w stanie ugrać znacznie więcej za kartę popularnego Gabigola. 

Źródło: Fox Sports

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 21 grudnia 2019 | 11:30   

Nie ma co ryzykować ze tym razem odpali. Trzeba go sprzedać, póki jest o nim głośno, jednak Flamengo nie da nam tyle, ile moglibyśmy za niego wziąć. Poszukałbym dla niego innego pracodawcy co da min 30 mln

Snake

Snake 21 grudnia 2019 | 13:45   

Jak dadzą te 22 mln to sprzedawać i tyle, nie ma co czekać i liczyć, że ktoś da 30. Oby tylko wrzucili jakąś klauzulę typu 20% od następnej sprzedaży.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich