Motta: Z Interem o zwycięstwo

21 grudnia 2019 | 01:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Początek poważnej przygody z ławką trenerską nie jest zbyt łaskawy dla Thiago Motty. Prowadzona przez niego Genoa, nadal okupuje miejsce w strefie spadkowej, lecz szkoleniowiec pozostaje optymistą przed starciem z drużyną Interu. Członek wielkiej drużyny Jose Mourinho zapowiada walkę o komplet punktów.

- Drużyna ma się dobrze i oczekuję reakcji po derbowej porażce. Uważam, że przegraliśmy niezasłużenie. Przeciwko Interowi zagramy o zwycięstwo. Jeżeli nadal będziemy podążać obraną ścieżką,wyniki nadejdą. 

- W Interze będzie kilku nieobecnych, podobnie jak u nas. Mam nadzieję, że najbliższy występ będzie podobny do tego z Juventusem czy Napoli. Mam dobre wspomnienia z Mediolanu, dokonaliśmy niezwykłych rzeczy. Teraz myślę jednak wyłącznie o najlepszym ustawieniu mojego zespołu, tak aby rozegrać dobre zawody. 

- Conte jest świetnym trenerem i udowadnia to w Interze. Zawsze niewygodnie gra się przeciwko jego zespołom, atakuje wieloma zawodnikami. Mam dla niego wielki szacunek i liczę na dobry mecz. Nie mam z nim żadnego problemu i nie sądzę, aby on miał kiedykolwiek jakiś ze mną. Nasza komunikacja zawsze była bezpośrednia. 

- Zatrzymamy Lukaku, tak jak zatrzymuje się każdego innego zawodnika. Jest świetnym graczem, ale kluczowa będzie praca zespołowa. Jest bardzo ruchliwy, potrafi uderzyć z dystansu, a w polu karnym jest naprawdę niebezpieczny. 

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

cichy32

cichy32 21 grudnia 2019 | 08:43   

Jak by jeszcze nad strzalem Lukaku popracowal to byłoby dobrze bo ostatnio to w rece bramkarza trafia.Komplet punktów panowie skończmy ten rok na 1 miejscu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich