Transfer Gabigola: Flamengo wyznacza termin

31 grudnia 2019 | 01:40 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Sprawa permanentnego transferu Gabigola nabiera coraz szybszego tempa. Najpierw na podejmowanie decyzji naciskali agenci piłkarza, a dziś do gry włączyli się działacze klubu z Rio de Janeiro. Włodarze Mengo zapowiedzieli, że w drugiej połowie stycznia sprawa ma być w pełni wyklarowana. 

Inter nie rozważa sprowadzenia Gabriela na Giuseppe Meazza, ale co naturalne, chce zainkasować jak najwięcej pieniędzy z permanentnej sprzedaży napastnika. Fundusze pozyskane z transferu Brazylijczyka miałyby wspomóc budżet przeznaczony na zimowe ruchy transferowe Nerazzurrich.

Sam zawodnik poprosił ostatnio Flamengo o chwilę aby wyklarować wszystkie kwestie. Działacze Mengo ustalili jednak termin co do załatwienia wszystkich spraw związanych z transferem. Ma być to maksymalnie 23 stycznia.

Inter pozyskał Gabriela Barbosę z Santos FC w sierpniu 2016 roku za 29,5 miliona euro. Gabigol najwięcej czasu spędził jednak na wypożyczeniach - w Benfice Lizbona, Santosie oraz Flamengo. 

W rozgrywkach brazylijskiej Serie A w 2019 roku Barbosa trafiał do bramki 25 razy, do tego zdobył 9 goli w Copa Libertadores. Portal transfermarkt wycenia obecnie gracza na 23 miliony euro. 

 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Maciej Pawul

Maciej Pawul 31 grudnia 2019 | 07:16   

To sobie termin wyznaczyli na zebranie funduszy?

superofca

superofca 31 grudnia 2019 | 12:20   

xD

krim55

krim55 31 grudnia 2019 | 13:45   

Jak problem jest z kasą to niech dorzuca jakiegoś grajka od siebie ? Orientuje się czy jest tam ktoś ciekawy ?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich