CAMPIONI 2021

 

Godin reaktywacja?

8 stycznia 2020 | 13:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Diego Godin zapewne nieco inaczej wyobrażał sobie przygodę z Interem Mediolan. Urugwajczyk trafił do Włoch z opinią jednego z najlepszych defensorów na świecie, o obecnie coraz częściej zmuszony jest do obserwowania poczynań kolegów z wysokości ławki rezerwowych.

Co poszło nie tak? We Włoszech panuje powszechna opinia, że były kapitan Atletico nie potrafi w pełni odnaleźć się w systemie gry z trójką środkowych obrońców, który wymaga od niego większej mobilności, motoryki i częstszego inicjowania akcji ofensywnych. Problemy z adaptacją starszego kolegi postanowił wykorzystać Alessandro Bastoni, który z meczu na mecz zbiera lepsze recenzje i uznanie w oczach Antonio Conte.

Nic więc dziwnego, że zaczęły pojawiać się plotki odnośnie dalszego pobytu Godina w Mediolanie. Doświadczony defensor ma poważnie rozważać opcję powrotu do Hiszpanii, lecz kuszą go również klubu tureckie. Dziennik Tuttosport sugeruje jednak, że wszelkie wątpliwości mogą zostać szybko rozwiane, ponieważ popularny Faraon ponownie wraca do gry.

Wszystko z powodu absencji Milana Skriniara, który nie będzie mógł wystąpić przeciwko Atalancie Bergamo. Wybór Antonio Conte z pewnością padnie właśnie na Diego Godina. Dobry występ w hitowym starciu z najlepszą ofensywą ligi (48 strzelonych bramek) może dać motywacyjnego kopa zawodnikowi i przywrócić mu miejsce w hierarchii zespołu.  

Źródło: passioneinter

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 8 stycznia 2020 | 17:23   

I tak nie zostanie sprzedany w zimę, w lato jeżeli będzie chciał odejść to nie robiłbym mu problemów. Mamy Bastoniego, kupimy jeszcze jakiegoś młodego gracza na zastępstwo i nikt raczej po Urugwajczyku płakać nie będzie

banikowy

banikowy 8 stycznia 2020 | 18:32   

Inter00 jasne że tak tylko należy gościa sprzedać a nie oddać za darmo :)

inter00

inter00 8 stycznia 2020 | 18:56   

@banikowy - oczywiście chodziło mi o sprzedaż. Nikt za darmo nie odda takiego gracza, z ważnym kontraktem. Jeżeli poprosi o transfer to wtedy nie zatrzymywałbym go na siłę. Z 15 mln można śmiało za niego dostać.

damianekk1985

damianekk1985 8 stycznia 2020 | 21:42   

15 mln za prawie emeryta będzie jak z Miranda skończy się na 5 mln myślę max 8 zejdzie z płacy więc tragedii nie będzie bo młody w jego miejsce nie dostanie takiej kasy

szpula

szpula 9 stycznia 2020 | 10:08   

stanowcze NIE ! dla starych pryków w Interze

banikowy

banikowy 9 stycznia 2020 | 11:42   

Stawiam że gość jeszcze odpali, może nie jest to Skriniar ale myślę że do końca sezonu wejdzie na dobry poziom z którego, jeśli będzie grał, nie zejdzie przez jakieś 2 lata


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich