CAMPIONI 2021

 

Sensi: Eriksen nam pomoże

4 lutego 2020 | 23:12 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wielu ekspertów jest zdania, że głośny transfer Christiana Eriksena może oznaczać spore problemy dla Stefano Sensiego, który od dawna poszukuje formy z początku sezonu. Sam zainteresowany ma zupełnie inne spojrzenie na całą sytuację i cieszy się na współpracę z byłym gwiazdorem Tottenhamu.

- Dołożymy wszelkich starań, aby nadążyć za Juventusem. Lazio również ma się bardzo dobrze. Ciężko pracujemy, aby eliminować błędy i zdobywać kolejne punkty. Przyjście Eriksena, może dać nam coś ekstra. Od lat zalicza się do grona najlepszych graczy, teraz potrzebuje jedynie aklimatyzacji. Dużo rozmawiamy, pokazuje nam swoje zalety na murawie. On może podnieść nasz poziom - powiedział w rozmowie ze Sky Sport Italia.

Nie udało się uniknąć tematu zbliżających się derbów Mediolanu i boiskowej rywalizacji ze Zlatanem Ibrahimoviciem:

- Bez strachu, ale należy zachować ostrożność. Ibra jest mistrzem, a jego dołączenie do Milanu zwiększyło koncentrację u wszystkich. Jesteśmy pełni entuzjazmu, przygotowujemy się, jak do każdego kolejnego meczu. Oczywistym jest, że derby są wyjątkowe. Tutaj wygrywasz sercem, a my dołożymy ku temu wszelkich starań.

Sensi został również zapytany o aktualny stan zdrowia i szanse na udział w niedzielnej rywalizacji:

- Nie wiem, musisz zapytać trenera. Być może nie od pierwszej minuty. Cierpiałem, ponieważ kontuzje nie pozwalały mi być z kolegami z drużyny. Trzeba znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy i postarać się coś zmienić. Jestem skoncentrowany na pracy. Cały mój czas poświęcam na powrót do zdrowia.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

Hagaen

Hagaen 5 lutego 2020 | 13:49   

Szkoda, że szklany, bo na prawdę jak grał to wyglądało to zazwyczaj bardzo dobrze.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich