Pioli: Ibrahimovic będzie dostępny

8 lutego 2020 | 15:45 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Występ największej gwiazdy Rossonerich stał pod znakiem zapytania. Według trenera AC Milan Zlatan Ibrahimovic powinien być jednak gotowy na derbowe starcie z Interem i uporał się już z grypą.

- Przeszedł indywidualny program treningowy - powiedział Pioli - Dzisiaj trenuje z drużyną, a jeśli przez to przejdzie, będzie dostępny.

Milan pozostaje niepokonany od czasu przybycia Ibrahimovicia w zeszłym miesiącu, z pięcioma zwycięstwami i dwoma remisami we wszystkich rozgrywkach, a Pioli wierzy, że obecność weterana inspiruje jego kolegów z zespołu.

- Stoimy w obliczu drużyny, która już od dawna nie przegrała - powiedział o Interze, którego jedyną porażką w tym sezonie była ta z Juventusem, jeszcze w październiku - Jutro wszyscy musimy mieć oblicze Ibrahimovicia, wystrzałowe i zdeterminowane. Musimy zmaksymalizować nasz potencjał.

- Inter radził sobie lepiej od nas od początku sezonu do grudnia, ale teraz staramy się nadrobić straty i mamy nadzieję dobrze zagrać w meczu derbowym. Przygotowujesz się do każdej gry z zamiarem wygranej, ale niektóre mecze są warte więcej niż inne. Skuteczna gra w derby to obowiązek.

Źródło: rte.ie

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich