Marotta: Puchar Włoch to nasz cel

12 lutego 2020 | 23:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Dzisiejszy mecz oddalił nieco Nerazzurrich od awansu do wielkiego finału Coppa Italia. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra, Giuseppe Marotta potwierdził, że Inter celuje w końcowy triumf w tych rozgrywkach.

- Puchar Włoch to z pewnością jeden z naszych celów, ponieważ pragniemy dobrze prezentować się we wszystkich rozgrywkach,a to oznacza dotarcie do finału. Mamy świadomość, że dokonaliśmy znaczących wzmocnień, które miały na celu stworzenie zwycięskiego modelu. Musimy pozostać pokorni, ciężko pracować i skupić się na detalach, ponieważ ode często mają decydujące znaczenie. Fani czekają na sukces, a zdobycie Pucharu Włoch jest w naszym zasięgu. Oczywiście musimy również szanować Napoli. 

Marotta skomentował również ostatnie zamieszanie wokół przybycia Emiliano Viviano:

- W tym momencie sezonu, nie chcemy niczego pozostawiać przypadkowi. Handanović jest niedostępny, więc oceniamy alternatywne scenariusze. Skontaktowaliśmy się z Viviano i nasz przekaz był bardzo klarowny. W ciągu kilku najbliższych dni będziemy dokładnie analizować sytuację, ale konieczne było, aby zawodnik przeszedł badania lekarskie.

Źródło: Rai Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

kandziak

kandziak 13 lutego 2020 | 15:15   

A oni o tym wiedzą ?? Moim zdaniem to nie !


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich