Derby otwarte dla kibiców?

27 lutego 2020 | 10:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Rośnie optymizm przed niedzielnym hitem kolejki Juventus - Inter. Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport sugeruje, że mecz może zostać otwarty dla kibiców, co z pewnością doda atrakcyjności kolejnej odsłonie Derby d'Italia.

Żadna ze stron nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, lecz dziennikarze powołują się na słowa gubernatora Piemontu, który stwierdził, że pora na stopniowy powrót do normalności. Również Andrea Agnelli wyrażał ostatnio nadzieję na pozytywny finał zamieszania wokół prestiżowego meczu:

- Warto jednak pamiętać, że rozporządzenie w Piemoncie obowiązuje do soboty, więc na dzień dzisiejszy spodziewamy się kibiców na Allianz Stadium - powiedział na antenie Radio 24.

LGdS zwraca też uwagę, że sprzedaż biletów na niedzielne derby nie została wstrzymana. Ostatecznej decyzji w sprawie otwarcia trybun powinniśmy spodziewać się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin. 

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

Kiksu

Kiksu 27 lutego 2020 | 10:27   

Gdyby był inny termin to by mogli cisnąć o kibiców i tv na świat a tak show kradnie Barca real więc po co ryzykować z kibicami

SeaVent

SeaVent 27 lutego 2020 | 12:26   

Najleprze co uslyszałem od kumpla judka to że wirus jest w mediolanie a nie w turynie i dobrze by było jak by kibice interu dostali zakaz przyjazdu...wszystko ok niby... ale on chce aby kibice juve normalnie przyszli kibicowac...co smieszne zapytałem sie jak on to widzi...sądzi że kibicow juve było by i tak wiecej niż interu i że tak czy siak zagluszali by doping naszych hahaha cały juvek

inter00

inter00 27 lutego 2020 | 13:50   

Aktualnie w Turynie był jeden przypadek koronawirusa, wiec myśle że władze mogłyby pozwolić na mecz z kibicami


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich