Dalbert i Biraghi bliscy pozostania

28 lutego 2020 | 22:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Cristiano Biraghi zanotował ostatnio pierwsze oficjalne trafienie w barwach Interu Mediolan. Wiele wskazuje, że w przyszłym sezonie Włoch nadal będzie reprezentował barwy swojego macierzystego klubu.

Portal FCInterNews podał, że zarówno Inter, jak i Fiorentina są zadowoleni z efektów letniej wymiany z udziałem Dalberta Henrique. Kluby mają podobno rozpocząć niebawem rozmowy w sprawie finalizacji transferów obu graczy. Przypomnijmy, że Włoch i Brazylijczyk zamienili się miejscami na zasadzie rocznych wypożyczeń z opcją zakupu po zakończeniu sezonu.

Biraghi bardzo skorzystał na kłopotach zdrowotnych Kwadwo Asamoaha, dzięki czemu zaliczył już 24 występy (1 gol / 3 asysty) w barwach Nerazzurrich. Można jednak odnieść wrażenie, że obecnie 27-latek przegrywa rywalizację z Ashleyem Youngiem. Niepodważalną pozycję w szeregach Fiołków ma Henrique Dalbert. Brazylijczyk wystąpił w 26 spotkaniach i zaliczył 7 asyst.   

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 28 lutego 2020 | 23:57   

Wymienić bez żadnych dopłat ani nic, po prostu wymiana 1 za 1

Dominik

Dominik 29 lutego 2020 | 03:50   

Jestem za. Na papierze niech to będzie kupno po obu stronach za 20-25 mln to dopisze się do zysków kapitałowych na potrzeby FFP.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich