W przyszłym tygodniu spotkanie ws. stadionu

10 marca 2020 | 09:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Politycy i urzędnicy związani z regionem Lombardii mają w ostatnim czasie kilka naprawdę poważnych problemów do rozwiązania, więc nic dziwnego, że temat nowego stadionu został odsunięty na dalszy plan. Rozmowy są jednak kontynuowane, a w przyszłym tygodniu ma odbyć się kolejne spotkanie w tej sprawie.

Gotowość do dalszej współpracy potwierdził Steven Zhang, który zaznaczył również, że priorytetem pozostaje w tym momencie walka z epidemią:

- Jesteśmy dumni z bycia częścią Mediolanu. Chcieliśmy zademonstrować nasze poparcie dla miasta, więc przekazaliśmy darowiznę dla Wydziału Nauk Biomedycznych i Klinicznych Szpitala Luigi Sacco. Pragniemy wspierać niezwykłą pracę członków tej placówki w tym ciężkim okresie i podkreślić głęboką więź klubu i miasta.

- Nadal będziemy wspierać Mediolan, pragniemy jego odrodzenia i wzmocnienia naszych relacji. Projekt budowy nowego stadionu również powinien się temu przysłużyć. Będzie to swoisty impuls dla miasta, zgodny z profilem innowacji i otwartości na zmiany, który zawsze czynił Mediolan wyjątkowym miejscem.

W podobnym tonie wypowiedział się również Paolo Scaroni. Prezes Milanu wyraził nadzieję, że najbliższe spotkanie z władzami miasta okaże się tym ostatecznym i przełomowym. 

Źródło: Corriere della Sera

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich