Allan za Vecino, Tolisso za Perisicia?

29 marca 2020 | 11:29 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W jednym z ostatnich wystąpień, Giuseppe Marotta sugerował, że najbliższe mercato może zostać zdominowane przez wymiany zawodników w stylu NBA. Idąc tym tokiem myślenia, dziennikarze pracujący dla Tuttosport przewidują, że w Mediolanie trwa już gorączkowe planowanie ruchów transferowych na najbliższe miesiące.

Pod sporym znakiem zapytania stanęło m.in. wykupienie Ivana Perisicia przez Bayern Monachium. Pewnym wyjściem z kłopotliwej sytuacji byłoby jednak włączenie do transakcji karty Corentina Tolisso, który nie może liczyć na regularne występy w klubie ze stolicy Bawarii. Szczegóły wymiany musiałyby zostać doprecyzowane, lecz Inter najpewniej zmuszony byłby do pewnej dopłaty na korzyść niemieckiego klubu.

Podobnie wygląda scenariusz, w którym główne role mieliby odegrać Allan oraz Matias Vecino. O takiej wymianie spekulowało się już zimą, lecz ostatecznie skończyło się tylko na plotkach. Brazylijczyk nie jest już mile widziany w zespole Aurelio de Laurentiisa, a dodatkowo jest kontrakt generuje spore koszta dla klubowego budżetu. Czas Urugwajczyka w Mediolanie również powoli dobiega już końca, więc wszystko układa się w pewną całość. Kwestią sporną pozostają oczywiście pieniądze, bowiem Nerazzurri musieliby przelać na konto Azzurrich pewną rekompensatę. 

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 3

shakurspeare

shakurspeare 29 marca 2020 | 15:27   

Allan tak. Tolisso niekoniecznie. Ciasno w pomocy by się zrobiło a tu wahadła do wzmocnienia

hawk247

hawk247 29 marca 2020 | 15:37   

Szukajmy lewego obrońcy/wahadłowego i naprawdę nie skąpmy kasy/zawodników. Ta pozycja kuleje od dawna

HeyaMakumba

HeyaMakumba 30 marca 2020 | 18:43   

A środek pomocy niby nie kuleje ?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich