Pastorello: Czeka nas wyjątkowe mercato

1 kwietnia 2020 | 15:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W najnowszym wydaniu dziennika Tuttosport ukazała się rozmowa z Federico Pastorello. Znany menadżer piłkarski, który zajmuje się m.in. sprawami Romelu Lukaku, podzielił się z czytelnikami swoimi przewidywaniami odnośnie najbliższego mercato.

- Biorąc pod uwagę, że priorytetem pozostaje teraz zdrowie, z pewnością czeka nas okienko jakiego wcześniej nigdy nie widzieliśmy. Stoimy w obliczu ogólnoświatowego kryzysu, a wpływ ekonomii na piłkę nożną będzie uzależniony od faktu, czy uda się nam dokończyć rozgrywki. Z pewnością kryzys odbije się jednak na futbolu. Oczekuję, że niższe ceny i większa kreatywność zrekompensują nam braki techniczne i ekonomiczne. Myślę, że będziemy świadkami wielu wymian, również między największymi klubami.

- Wymiana Dybala - Lukaku? To prawda. Romelu jednak zawsze miał nadzieję, że dołączy do Interu, ponieważ był pod wrażeniem sympatii kibiców Interu. Lukaku to serdeczny chłopak. W ubiegłym tygodniu, jeszcze przed wyjazdem do Brukseli, na moment stracił dobry humor, gdyż bardzo tęsknił za swoim synem. Powrót do domu dobrze mu zrobił. Jak wszyscy gracze, on również nie może doczekać się powrotu do gry. 

- Rynkowe okazje? Zwróćcie uwagę na Williana oraz Cavaniego. Obserwujcie również Samuele Ricciego, młodego gracza Empoli, który znalazł się na celowniku wszystkich klubów.  

Źródło: tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 1 kwietnia 2020 | 18:12   

Wreszcie rynek wróci do normy i nie będzie płacenia za średnich graczy 70-80 mln. Szkoda tylko że w takich okolicznościach :/


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich