Lukaku: Zdobywanie bramek to mój narkotyk

3 kwietnia 2020 | 09:08 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Romelu Lukaku przebywa w Belgii, gdzie spędza czas z rodziną. Znalazł jednak czas, by porozmawiać o swoim "uzależnieniu", a także pracy w Interze.

- Zdobywanie bramek to mój narkotyk, dla którego żyję. Obecnie lubię także asystować, ale wciąż gram dla bramek, to najważniejsze. Jestem już trochę starszy i dorosłem w swojej grze. Każdego dnia uczę się piłki nożnej. To może pomóc zespołowi tylko wtedy, jeśli wszyscy czują się potrzebni.

- Mówienie po hiszpański pomogło mi. Natychmiast zrozumieliśmy się z Lautaro. Już pierwszego dnia wyjaśniłem mu, jak lubię grać.

- Antonio Conte odgrywa bardzo ważną rolę. Pokazuje nam etapy, na których powinniśmy dokonywać lepszych wyborów. Nalega także, by cały zespół się angażował i pomagał. Conte jest wymagającym trenerem, ale to jest w porządku.

- Byłem fanem Ronaldo i Adriano, więc automatycznie myśleliśmy o Interze. Piłka nożna była wtedy zupełnie inna. Teraz gra jest bardziej ofensywna. Strzelanie piętnastu bramek w sezonie było znacznie trudniejsze, więc to, co Ronaldo zrobił w Interze, było naprawdę niesamowite.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich