Agent: Conte może wpłynąć na Girouda

3 kwietnia 2020 | 11:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Temat transferu Oliviera Girouda długo funkcjonował w przestrzeni medialnej podczas zimowego okienka, a niewykluczone, że powróci również tego lata. Przenosin Francuza do Mediolanu nie wyklucza nawet Luca Antonini, który pośredniczył w poprzednich negocjacjach Interu i Chelsea.

- Jedynym powodem, dla którego porozumienie z Interem nie zostało osiągnięte było to, że Chelsea nie mogła znaleźć następcy z jego cechami. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość zwłaszcza, że z powodu koronawirusa nikt nie mówi o rynku transferowym, ani o rozpoczęciu negocjacji. 

- W każdym razie, Conte nadal może odgrywać ważną rolę w jego ostatecznym wyborze. Pracowali już w Chelsea i łączyły ich dobre relacje. Giroud okazał się wzorowym profesjonalistą, ponieważ pomimo braku gry przez sześć miesięcy nigdy nie powiedział złego słowa o klubie czy menadżerze. Kiedy wreszcie otrzymał szansę, zdobył trzy gole. Conte ma świadomość, że przyjście gracza z dużym doświadczeniem ulepszy i tak już silną drużynę Interu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 3 kwietnia 2020 | 12:12   

Marzy mi jednak ktoś młodszy od francuza, jednak patrząc na to że jest za darmo i patrząc na jego doświadczenie ciężko znaleźć gracza podobnego do Giroud. Jeżeli przyjdzie to ok, ale będzie to transfer na rok, po sezonie i tak będzie trzeba znaleźć następcę.

Hagaen

Hagaen 3 kwietnia 2020 | 13:05   

Zostawić to stare drewno w pizdu, mamy Lukaku, Lautaro i Icardiego :)

Casper

Casper 3 kwietnia 2020 | 18:33   

Hagaen ale to "stare drewno" jak da mu się zaufanie i częstą grę wypada 100 razy lepiej nawet od Lukaku zwłaszcza technicznie

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 4 kwietnia 2020 | 12:57   

Ach ta Żiruda...XD.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich