Pandev: Ausilio chciał mnie ściągnąć do Mediolanu

14 kwietnia 2020 | 13:49 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Goran Pandev wyznał w wywiadzie dla Sky Sport, że Inter kontaktował się z nim w sprawie powrotu do Mediolanu, jednak on zdecydował się na pozostanie w Genui.

Pandev dołączył do Interu w styczniu 2009 roku i następnie wygrał z Interem potrójną koronę. Teraz 36-latek stał przed szansą powrotu na Giuseppe Meazza, bowiem Inter złożył mu taką propozycję w czasie ostatniego mercato.

- To było coś, dla mnie Inter jest wszystkim. To zespół, który zmienił moje życie i sprawił, że wygrałem wiele. Chciałem jednak trzymać się tego co postanowiłem dołączając do Genoi. Chciałem pokazać ludziom, że mogę im dać wiele. Dzwonił do mnie Piero Ausilio i pytałem go czy sobie żartuje, a on zaprzeczał mówiąc, że mnie potrzebują. Odparłem: nie szukacie kogoś młodszego? Rozmawiałem z CEO Genoi, Zarbano i powiedział, że nigdzie by mnie nie puścił, ponieważ mnie potrzebuje. Byłoby źle, gdybym odszedł - powiedział Macedończyk.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 14 kwietnia 2020 | 13:56   

Wielki szacunek dla Pandeva, kocham gościa i co to zrobił ale przychodząc do Interu w zimę mógłby zarysować swój pomocnik który zbudował 10 lat temu.

Snake

Snake 15 kwietnia 2020 | 03:25   

Jeden dziadek Rocchi im nie wystarczył..?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich