Rueda: Vidal ma możliwość powrotu do Włoch

21 kwietnia 2020 | 10:39 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Jak powiedział selekcjoner reprezentacji Chile Reinaldo Rueda, Arturo Vidal ma możliwość powrotu do Włoch. Piłkarz od dłuższego czasu łączony jest z przenosinami do Interu.

- Arturo Vidal to niesamowity zawodnik. Pokazywał to w Niemczech, we Włoszech i teraz w Hiszpanii. Ma charakter i osobowość, dodatkowo dobrą technikę i fizyczność. Pod tym względem to potwór. Dodając do tego doświadczenie i oczekiwania jakie sobie stawia, zawsze będzie chciał być wiodącą postacią. Jest zły kiedy nie gra regularnie. Staram się mu doradzać, by nie tracił kontroli nad sobą. Jestem pewny, że zapozna się z wszelkimi ofertami, mimo że jest szczęśliwy w Barcelonie. Fani traktują go tam bardzo dobrze, mam nadzieję że tak będzie niezależnie od tego gdzie pójdzie.

- Z tego co wiem, ma szansę powrotu do Włoch. Bardzo był nim zainteresowany Dortmund,ale nic konkretnego się nie wydarzyło, więc trzeba być cierpliwym - dodał.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 21 kwietnia 2020 | 11:48   

Ja go tu już nie chcę, o ile w zimę mógł być dobrym uzupełnieniem składu do końca sezonu tak teraz lepiej się skupić na kimś bardziej przyszłościowym.

banikowy

banikowy 22 kwietnia 2020 | 12:03   

Inter, całkowicie się z Tobą zgadzam. Szkoda wydawać na niego 15-20 mln jak można dołożyć drugie tyle i wziąć kogoś młodego z perspektywami.

darren

darren 22 kwietnia 2020 | 16:14   

Doświadczenie i charakter, tego nam brakuje. Wciąż liczę na ten transfer.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich