Cassano: Sprzedałbym Lautaro

21 kwietnia 2020 | 17:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Odejdzie do Barcelony czy jednak pozostanie w Mediolanie na dłużej? Pytania o przyszłość Lautaro Martineza będą towarzyszyć nam przez najbliższe miesiące, lecz zdecydowana większość sympatyków Nerazzurrich opowiada się za opcją zatrzymania Argentyńczyka na Stadio Giuseppe Meazza. Inne zdanie w tej kwestii ma jednak Antonio Cassano.

Zdaniem byłego napastnika reprezentacji Włoch, sprzedaż napastnika mogłaby przynieść wiele korzyści dla Interu Antonio Conte: 

- Lautaro jest bardzo dobry, ale sprzedałbym go. Sprowadziłeś go za 20 mln, a sprzedasz za ponad 100 mln euro. Albo nawet od 70 do 80 mln i kartę Arthura. Następnie sprowadziłbym Cavaniego, któremu właśnie wygasa kontrakt z PSG. On byłby idealny dla Conte. 

- Dodatkowo, za pieniądze z transferu Mauro Icardiego, zgłosiłbym się do Arsenalu po Lacazetta. Lautaro stanie się jeszcze lepszy, ale powiedziałbym mu, to była przyjemność. 

Źródło: instagram

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 21 kwietnia 2020 | 17:51   

Tylko Lautaro ma 22 lata i wielka karierę przed sobą, a Cavani i Lacazette już bd powoli pikować.

Andrea 71

Andrea 71 21 kwietnia 2020 | 17:57   

Cassano im starszy ,tym mądrzej mówi. Zgadzam się w całości ,niestety mam obawy że w przypadku Interu sprawdza się stare polskie przysłowie i przed szkodą i po szkodzie jednakowo głupi. Miałem nadzieję że wraz z przyjściem Moratty skończy się era sentymentalizmu i wyciągniemy wnioski z przeszłości ,dalej mam taką nadzieję.
Przykładów u nas nie brakuje,nie cofając się zbyt daleko w przeszłość ,Persic i Icardi. Mogliśmy zarobić na obu a mamy telenowelę i I Persica za którego Bayern dziś oferuje marne 10 milionów

vnm

vnm 22 kwietnia 2020 | 10:32   

Nie zgadzam sie. Lautaro to zawodnik na dlugie lata. Cavani i Lacazet dlugo nie pograją. Oboje mają na pewno wyższe kontrakty na ten moment wiec są nawet drożsi w utrzymaniu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich