Zanetti: Lautaro jest z nami szczęśliwy

24 kwietnia 2020 | 13:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Javier Zanetti ponownie wypowiedział się na temat sagi transferowej z Lautaro Martinezem w roli głównej. Wiceprezydent Interu został przepytany przez Christiana Vieriego podczas specjalnego czatu na Instagramie. Argentyńczyk powtórzył zapewnienia o pozostaniu młodego napastnika na Stadio Giuseppe Meazza.

- Kiedy go kupiliśmy, bardzo dobrze wiedzieliśmy, jak się rozwinie. Czekaliśmy na ten moment. Lautaro dobrze trenuje pod okiem Conte, może dalej się doskonalić i dać nam jeszcze wiele pożytku. W tym trudnym okresie, nie zastanawiamy się, co może się wydarzyć. Jestem jednak zdania, że Lautaro jest tutaj szczęśliwy. Bardzo dobrze dogaduje się m.in. z Romelu Lukaku.

- W zespole jest wielu młodych graczy, co jest siłą tego klubu. Celem jest rywalizacja o zwycięstwo, a dzięki Antonio Conte, istnieją ku temu odpowiednie warunki. W tym roku odnotowaliśmy znaczący postęp. 

Źródło: instagram

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 24 kwietnia 2020 | 15:52   

Inter spory postęp zaliczył pod każdym względem, czy to piłkarskim czy to medialnym lub finansowym za to Barcelona mam wrażenie że ona wręcz zalicza regres. Fakt, ilością kibiców bije nas na głowę jednak ich największe gwiazdy się starzeją, zatrudniani są coraz gorsi trenerze a sam klub ma straszne długi. Więc pytanie do Lautaro czy opłaca się odejść do takiej drużyny żeby pograć 2 lata z Messim?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich