Vertonghen teraz, Kumbulla za rok

27 kwietnia 2020 | 10:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport ponownie porusza temat rewolucji w defensywie Interu Mediolan. Do ekipy Nerazzurrich mają dołączyć Jan Vertonghen i Marash Kumbulla, lecz minie jeszcze trochę czasu, zanim dane nam będzie zobaczyć ich wspólnie w czarno-niebieskich barwach.

Stołeczny dziennik sugeruje bowiem, iż Albańczyk miałby podążyć drogą podobną do Alessandro Bastoniego, a więc jego pobyt w Weronie zostałby wydłużony o dodatkowy sezon wypożyczenia. Taka taktyka miałaby ułatwić transferowe negocjacje z ekipą beniaminka, a dodatkowo zapewniłaby zawodnikowi gwarancję regularnych występów na poziomie Serie A. Spekuluje się, że rynkowa wartość Marasha Kumbulli oscyluje w okolicach 30 mln euro.

Inaczej w przypadku Jana Vertonghena, który miałby zawitać do Mediolanu już tego lata na zasadzie wolnego transferu. Belg zająłby miejsce zwolnione przez Diego Godina, bowiem ten nosi się z zamiarem powrotu do Hiszpanii. Chętnych na zatrudnienie stopera Tottenhamu nie brakuje, lecz sam piłkarz podobno bardzo chętnie zapatruje się ma możliwość wspólnej gry z Romelu Lukaku i Christianem Eriksenem. 

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 27 kwietnia 2020 | 11:01   

No spoko opcja, ogra się jeszcze a za sezon będzie mógł realnie wskoczyć do składu bo nie wydaje mi się żeby Belg dłużej u nas został.

shakurspeare

shakurspeare 27 kwietnia 2020 | 11:03   

Z wertongena będzie vidic2


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich