Moratti: Podoba mi się Tonali, chciałbym Haalanda

18 maja 2020 | 19:36 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Massimo Moratti jest ostatnio częstym rozmówcą włoskich mediów i komentatorem bieżących wydarzeń w obozie czarno-niebieskich. Dzisiaj, legendarny właściciel Nerazzurrich podzielił się swoimi opiniami ze stacją radiową Gr Parlamento. Co miał do powiedzenia? 

- Messi w Interze? Wszyscy powinni się obudzić. Nawet dziś, to najlepszy piłkarz świata, ale nie ruszy się z Barcelony. 

- Steven Zhang to wrażliwy i inteligenty chłopiec. Podszedł do roli prezydenta z ogromnym szacunkiem i silnym poczuciem odpowiedzialności. Pomijając tradycję i wspomnienia, bardzo doceniam jego decyzję o podjęciu się tej trudnej funkcji.

- Luis Suarez polecał mi Cristiano Ronaldo, ale był wówczas zbyt drogi. Z kolei Erick Thohir wspominał mi o Paulo Dybali jeszcze za czasów jego pobytu w Palermo. To gracz, który bardzo mi się podoba i ma wszystko, aby porywać tłumy.

- Conte i Mourinho? Bardzo ciężko jest porównywać trenerów. Mówimy o dwóch poważnych profesjonalistach, którzy pracują z ogromną intensywnością. Obaj naprawdę w siebie wierzą. Conte wkłada duszę w swoją pracę i radzi sobie dobrze. Naprawdę w niego wierzę. 

- Lautaro w Barcelonie? Wszystko zależy od woli zawodnika. Czytałem, że Barcelona składa mu poważne oferty, którym bardzo ciężko powiedzieć nie. 

- Tonali? To doskonały zawodnik, ale mamy już Sensiego. Chciałbym wziąć Haalanda, lecz jest już Lukaku. 

Źródło: Gr Parlamento

Polecane newsy

Komentarze: 4

HeyaMakumba

HeyaMakumba 18 maja 2020 | 20:48   

Cały Moratti, chciałem tego ale za drogi, chciałem tamtego ale za drogi po czym wydawał więcej na kogoś kto nie był war tych pieniędzy. Tonali ? Jest Sensi, Haaland ? Jest Lukaku. Po co w ogóle kogoś kupować przecież mamy już zawodników po myśleć nad zmiennikami. Jeszcze trzeba sprzedać za grosze bo ławka jest niepotrzebna. (edycja 2020.05.18 20:49 / HeyaMakumba)

inter00

inter00 18 maja 2020 | 21:08   

Takie od czapy porównania, Sensi i Tonalli to zupełnie inny typ piłkarza, Tonalli bardziej przypomina Brozo niż Włocha. O Lukaku i Hallandzie nie wspomnę.

kacperosik2

kacperosik2 18 maja 2020 | 22:17   

Porównywanie Halanda i Lukaku to był bait, tak?

KawaOpole

KawaOpole 20 maja 2020 | 00:16   

Fajnie Zhanga ustawił - fajny chłopka tata dał mu klub... Mi Tata dal później więc wiem lepiej ale moja Tata zrobił CL a jego Tata nie zrobił CL (edycja 2020.05.20 00:17 / KawaOpole)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich