Vidal: Chcę zostać w Barcelonie

22 maja 2020 | 15:33 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Arturo Vidal znów łączony jest z przenosinami do Interu. Początkowo Chilijczyk włączany był w transfer Lautaro Martineza, celem obniżenia kwoty wykupu El Toro. Wiemy jednak, że Nerazzurri chcą gracza Barcy wyłącznie w formie oddzielnej transakcji.

Sam piłkarz twierdzi natomiast, że dobrze czuje się w obecnym miejscu i nie planuje nigdzie się wybierać. Vidal był gościem rozmowy live z dziennikarzem sportowym, Nicolasem Velasco.

- Czuje się bardzo dobrze w Barcelonie, jestem szczęśliwy że tu jestem. Oczywiście, chciałbym tu pozostać. Żyję we wspaniałym mieście, moje dzieci tu dorastają, dobrze idzie im w szkole. Moja mama jest tu szczęśliwa, co też bardzo mnie cieszy. Jestem bardzo dobrze przygotowany do powrotu do gry. Mam dużo przyjaciół w szatni, mamy tu bardzo fajną ekipę - powiedział Chilijczyk. 

- Jestem gotowy, na to co nasz czeka. W La Liga jesteśmy pierwsi, a w Lidze Mistrzów nadal mamy duże szanse. Przed zakończeniem kariery chciałbym zagrać jeszcze raz dla chilijskiego Colo-Colo - zakończył Arturo Vidal. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

hawk247

hawk247 22 maja 2020 | 17:38   

Ten człowiek w tej Barcelonie to jakaś telenowela

Garon_92

Garon_92 22 maja 2020 | 20:40   

I zostań tam chłopie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich