Sneijder: Lautaro powinien wygrać coś z Interem

5 czerwca 2020 | 16:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wesley Sneijder od jakiegoś czasu cieszy się zasłużoną emeryturą i korzysta z uroków życia po zawieszeniu butów na kołku. Holender porozmawiał ostatnio z Gianluką di Marzio. Członek legendarnej drużyny Interu zdradził czego zabrakło mu do zrobienia większej kariery, a także wypowiedział się na temat Christiana Eriksena oraz Lautaro Martineza. 

- Mogłem być graczem pokroju Messiego czy Cristiano Ronaldo, lecz zwyczajnie tego nie czułem. Podobało mi się moje życie, kiedy czasem wypiłem sobie szklaneczkę do obiadu. Oni są inni, dokonali mnóstwa poświęceń i to też jest w porządku. Pomimo tego, moja kariera była naprawdę niesamowita.

- Conte dysponuje świetnym składem, a dzięki obecności Eriksena będzie mógł dokonać skoku jakościowego. Christian bardzo dobrze radził sobie w Ajaxie, a następnie w Tottenhamie. Teraz musi tylko zadomowić się we Włoszech. Posiada wiele zalet, a dzięki swoim cechom może z łatwością stać się jednym z liderów nowej grupy.

- Lautaro jest bardzo dobry, ale powinien zostać we Włoszech. Ma szansę stać się jednym z najlepszych, lecz najpierw niech wygra coś z Interem. Na wszystko przyjdzie czas. Mógłby grać w Barcelonie, lecz osobiście wolałbym, aby trafił do Realu, oczywiście jeśli chciałby tego. 

Źródło: Gianluca di Marzio

Polecane newsy

Komentarze: 5

darren

darren 5 czerwca 2020 | 16:38   

"Mogłem być graczem pokroju Messiego czy Cristiano Ronaldo, lecz zwyczajnie tego nie czułem" - XDDD
Ego większe niż Zlatana. Jeden bardzo dobry sezon to za mało by tak mówić.

shakurspeare

shakurspeare 5 czerwca 2020 | 17:48   

@darren to że znasz go z jednego sezonu to twoj problem. Wes tak jak wielu Holendrów w tamtym czasie był uważany za wielki talent

darren

darren 5 czerwca 2020 | 19:23   

Owszem był uważany za talent, ale gdzie mu do Messiego czy Ronaldo. Potencjał by wskoczyć na ten poziom to ma Mbappe. Sneijder to conajmniej półka niżej. Takie jest moje zdanie.
PS. Gdyby nie Inter to by teraz pewnie stał obok takiego van der vaarta (edycja 2020.06.05 19:29 / darren)

KawaOpole

KawaOpole 6 czerwca 2020 | 01:06   

Koledzy powyżej
Co wygrał Sneijder to wygrał, może mógł może miał to a dupie,
U nas już jest legendą, było i będzie wielu lepszych i bardziej utalentowanych ale czy każdy będzie mieć w CV wygraną w CL?
On ma


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich