Nieskuteczni rezerwowi Interu

5 czerwca 2020 | 16:34 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Stare piłkarskie porzekadło mówi, że wartość ławki rezerwowych często stanowi o sile danego zespołu. Jeśli mielibyśmy wziąć pod uwagę statystyki bramek zdobywanych przez zmienników, Antonio Conte mógłby mieć spory powód do zmartwień. 

Oczywiście to tylko część prawdy, lecz statystyki w tym względzie są dla Nerazzurrich bezlitosne. W dotychczasowych meczach w ramach włoskiej Serie A, zaledwie jeden zawodnik czarno-niebieskich wpisał się na listę strzelców po wprowadzeniu z ławki rezerwowych. Gorzej w tym zestawieniu wypada jedynie ekipa SPAL (0). Na drugim biegunie znajduje się Atalanta (14 bramek autorstwa rezerwowych), a podium uzupełniają Hellas (9) i Parma (8).

Wspomnianym osamotnionym strzelcem w szeregach jest Alessandro Bastoni, który zmienił Diego Godina w meczu z Lecce w ramach 20. kolejki. Zdecydowanym liderem wśród strzelców-zmienników jest Luis Muriel z Atalanty (7 trafień). Za plecami Kolumbijczyka plasują się Andreas Cornelius z Parmy (5) i Felipe Caicedo z Lazio (4). 

 

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 5 czerwca 2020 | 17:23   

Co jak co, ale akurat taki Sanchez dużo dawał dynamiki, dryblingu i nieprzewidywalności jak wchodził czy grał od początku. Statystyki może na to nie wskazują, jednak nie mamy aż tak złej ławki, wystarczy pomyśleć jak ona prezentowała się jeszcze 2-3 lata temu i każdy zobaczy ogromny skok jakościowy.

shakurspeare

shakurspeare 5 czerwca 2020 | 17:53   

Gówno dał nie dynamikę. Xd jeden drybling na mecz i tyle go bylo

castillo20

castillo20 5 czerwca 2020 | 18:22   

Wyraźnie się rozkręcał, ale miał dużego pecha. Chciałem bardzo żeby został

HeyaMakumba

HeyaMakumba 5 czerwca 2020 | 20:38   

Tragiczne statystyki, wychodzi kompletny brak ławki. Trzeba to naprawić w tym okienku.

timon

timon 5 czerwca 2020 | 23:07   

Wiekszosc sezonu jedynym rezerwowym ofensywnym graczem byl Esposito, wiec co sie dziwic


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich