Kogo Inter zatrudni do ataku?

4 lipca 2020 | 20:02 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Inter poszukuje doświadczonego napastnika, który mógłby już wkrótce uzupełnić skład formacji ofensywnej. Dwa nazwiska wracają w prasie jak bumerang.

ESPN poinformowało, że łączony wielokrotnie z Mediolanem Pierre-Emerick Aubameyang poprosił właśnie Arsenal o kontrakt opiewający na 250 000 funtów tygodniowo. Umowa napastnika z Arsenalem zakończy się latem 2021 roku. Włodarze londyńskiego klubu będą zmuszeni przystać na warunki narzucone przez zawodnika lub zdecydować się na jego sprzedaż, jeśli nie chcą stracić go po kolejnym sezonie za darmo. W kolejce po napastnika stoją Inter, Manchester United, Barcelona i Juventus.

Mediolański Il Giorno twierdzi, że Nerazzurri jeszcze raz spróbują zakontraktować Olivera Girouda. Obecna umowa 33-latka z Chelsea została przedłużona i wygaśnie w czerwcu 2021 roku. Inter jest w stanie zaproponować Londyńczykom 4-5 mln euro za wypuszczenie napastnika, a Francuz mógłby liczyć na zarobki na podobnym poziomie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 4 lipca 2020 | 20:23   

Do Lukaku i Lautaro wykupiłbym Sancheza i ściągnął zmiennika dla Lukaku, np Jovicia lub kogoś o podobnej charakterystyce

TheClear

TheClear 5 lipca 2020 | 09:17   

Proszę Aubameyang żąda około 13 mln plus pewnie bonusy, a My pierwsi w kolejce??? To super, że Nasze finanse są w tak dobrej kondycji :D Czy Zna ktoś bilans transferowy i płacowy z tego roku, bo to chyba dość istotne punkty do FFP???


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich