Inter przegrał wygrany mecz

5 lipca 2020 | 16:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Typowy Inter... Podopieczni Antonio Conte mieli autostradę do odniesienia łatwego zwycięstwa, lecz ponownie postanowili wyciągnąć pomocną dłoń w kierunku rywali. Efekt? Domowa porażka 1:2 z Bologną. Dla gospodarzy trafił Romelu Lukaku, dla gości Musa Juwara i Musa Barrow.

11' Dijks mógł zaskoczyć własnego bramkarza, ale Skorupski zdążył z interwencją.

13' Lukaku trafił do siatki, lecz sędzia słusznie odgwizdał wcześniejsze zagranie ręką Belga.

15' Danilo obejrzał żółtą kartkę.

17' Handanović z łatwością wyłapał strzał Sansone.

22' Inter objął zasłużone prowadzenie. Young dograł piłkę na głowę Lautaro, strzał Argentyńczyka zatrzymał się na słupku, lecz dobitka Lukaku była już skuteczna.

28' Odważne wejście Younga w pole karne. Mocny strzał Anglika obronił jednak Skorupski.

32' Danilo w ostatniej chwili zblokował uderzenie Lautaro.

34' Orsolini przegrał pojedynek oko w oko z Handanoviciem. Bramkarz Interu uchronił swój zespół przed utratą gola.

41' Żółta kartka dla Bastoniego.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

48' Skorupski obronił strzał Candrevy.

53' Barrow zdecydował się na uderzenia zza pola karnego, lecz piłka trafiła tylko w słupek bramki strzeżonej przez Handanovicia.

54' Skorupski zatrzymał wejście Lautaro.

57' Soriano obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę za protesty w kierunku arbitra.

61' Dijks faulował Candrevę w polu karnym i sędzia bez chwili zastanowienia wskazał na jedenastkę.

62' Do futbolówki podszedł Lautaro, lecz Argentyńczyk uderzył bardzo słabo, czym ułatwił skuteczną interwencję Skorupskiemu. Polak obronił też dobitkę Gagliardiniego.

64' Danilo bliski bramki samobójczej po mocnym zagraniu Candrevy.

65' Potrójna zmiana w zespole gości, Palacio, Juwara i Bani zastąpili Orsoliniego, Sansone i Tomyasu.

73' Mocny strzał Juwary i dobra obrona Handanovicia.

74. Kolejne uderzenie młodego Gambijczyka, które tym razem znalazło drogę do bramki Interu. Juwara doprowadził do wyrównania przy wydatnej pomocy Gagliardiniego. Włoch fatalnie skiksował chwilę przed utratą gola.

75' Sanchez zmienił Eriksena.

76' Niecelna próba Brozovicia.

77' Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Bastoniego.

78' Żółta kartka dla Palacio.

79' Juwara obejrzał żółtą kartkę.

80' Świetna akcja w wykonaniu gości. Futbolówka ostatecznie znalazł się pod nogami Barrowa, który ze spokojem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

84' Esposito zastąpił Lautaro, Biraghi zmienił Younga.

85' Svanberg zmienił Barrowa.

87' Handanović obronił strzał Svanberga.

88' Vecino zmienił Gagliardiniego, Borja Valero Brozovicia, a Baldursson Domingueza.

89' Sanchez spudłował w dogodnej sytuacji.

90' Handanović obronił kolejną próbę w wykonaniu Juwary.

90+1' Żółta kartka dla D'Ambrosio.

90+3' Skorupski fenomenalnie interweniował przy strzale Sancheza. To powinien być remis.

90+6' Koniec meczu.

***

Inter - Bologna 1:2 (1:0)

Gole: Lukaku 22 - Juwara 74, Barrow 80.

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 87 Candreva, 5 Gagliardini (8 Vecino 88'), 77 Brozovic (20 Borja Valero 88'), 15 Young (34 Biraghi 85'); 24 Eriksen (7 Sanchez 75'); 9 Lukaku, 10 Lautaro (30 Esposito 85').
Rezerwowi: 27 Padelli, 46 Berni, 2 Godin, 13 Ranocchia, 18 Asamoah, 31 Pirola, 32 Agoumé.
Trener: Antonio Conte.

BOLOGNA (4-3-3): 28 Skorupski; 14 Tomyasu (13 Bani 65'), 23 Danilo, 4 Denswil, 35 Dijks; 21 Soriano, 8 Dominguez (34 Baldursson 88'), 30 Schouten; 7 Orsolini (24 Palacio 65'), 99 Barrow (32 Svanberg 85'), 10 Sansone (26 Juwara 65').
Rezerwowi: 1 Da Costa, 97 Sarr, 6 Bonini, 11 Krejci, 25 Corbo, 29 Cangiano.

5 lipca 2020 | 16:23

Co z Barella, nie ma go nawet na ławce... (edycja 2020.07.05 16:24 / Oba)

5 lipca 2020 | 18:05

Wnioski z pierwszej połowy... Sanchez in, Lautaro out. Poza tym w miarę ok. No może Eriksen tak sobie, ale nie bardzo jest kogo wprowadzić.

nmcp123

nmcp123

5 lipca 2020 | 18:52

nie no co to się dzieje

5 lipca 2020 | 18:54

Haha ja tego nie rozumie za głupi jestem Milan klepie Lazio a my ???

hawk247

hawk247

5 lipca 2020 | 18:58

Wyłączyłem już telewizor, jakbym chciał oglądać cyrk, to bym nie siedział w domu.

darek_91

darek_91

5 lipca 2020 | 19:00

Większość meczy gramy dno. Co jakis czas zagramy przypadkowy dobry mecz ze sredniakiem Serie a ale nie zmieni tego dennego i przewidywalnego stylu gry. Ja bym podziękował Conte za wspolprace bo juz kurwa za Spalettiego grali lepiej. Na ich gre i styl sie patrzec nie da.

5 lipca 2020 | 19:01

klasyczny Inter. Już są tak przewidywalni że nawet chyba taktyki na mecz nie trzeba rywalowi. Wystarczy że jest Gaga w zespole i jazda. To nie jest ekipa do pierwsze 4 SerieA. Są żałośni póki co. (edycja 2020.07.05 19:03 / Darkos)

darek_91

darek_91

5 lipca 2020 | 19:02

Sanchez piłkarz meczu w poprzedniej kolejce widac u faceta papiery a zaczyna z lawki. Conte Ty pojebie jebany.

darek_91

darek_91

A występ GG w tym meczu to komedia xD

Casper

Casper

5 lipca 2020 | 19:03

Dlaczego kurwa ten Gagloardini egzystuje??

5 lipca 2020 | 19:06

Czyli następny mecz stopują DD, Bastoni i Skriniar jeszcze tak? RANOCCHIA UFAM TOBIE

Każdy normalny trener: zmieni napastnika żeby nie było luki w pomocy i obronie
Conte: no szkoda w chuj, dobra na konferencji powiem że zasłużyliśmy na zwycięstwo i się ułoży he he

hawk247

hawk247

Nie wierzę że oni kur*a widzieli że Lazio przegrało, i nie spięli dupska na jakąś za przeproszeniem je*aną Bolognę, pewnie, po co zbliżyć się po długim czasie na 1 pkt jak można wesoło walczyć o 4 miejsce, będąc na 3. (edycja 2020.07.05 19:11 / hawk247)

brujo666

brujo666

5 lipca 2020 | 19:10

To jest żenujące. Prowadzisz 10 grasz z przewagą gracza i masz karnego. I przegrywasz 1:2. Brawo!!!

5 lipca 2020 | 19:14

Conte Out!!! Kończ waść wstydu oszczędź! Kompromitacja...

5 lipca 2020 | 19:15

Wstyd kompromitacja ale jak się nie zabija (po raz kolejny) meczu to możemy mieć pretensje tylko do siebie.

5 lipca 2020 | 19:17

Zawsze po pogromach nic nie grają. Trener nic nie zmienił, jak widać. Typowy Inter, nie za dobry, taki mocno średni.

Bolo1908

Bolo1908

5 lipca 2020 | 19:18

Po raz kolejny powinni otrzymać tytuł:frajerów sezonu,taką grą to nawet nie zasługują na występy w Lidze Europy.Żenada.

5 lipca 2020 | 19:21

Conte Out!!!co to za trener który nie wyciąda żadnych wniosków z poprzednich meczy?zero taktyki,zero pomysłu na grę.Co robili w pierwszej 11 Gagliardini i Martinez?żal...

5 lipca 2020 | 19:22

Kurna, to jest jakieś fatum. Zmieniają się zawodnicy, zmieniają się trenerzy, a nasze barwy w dalszym ciągu opętane jakimś poltergeistem. Ręce opadają.

5 lipca 2020 | 19:24

Są dobrzy ha ha ha ha ha ❗❗❗❗

Matt1

Matt1

5 lipca 2020 | 19:25

Juz sie zaczyna Conte Out. Jak mnie to wku*wia. Idz, poprowadz lepiej! Na przestrzeni 10 lat mielismy tylu trenerow i zaden nie potrafil okielznac tej druzyny. Po prostu mentalnie nie zaslugujemy na 1 miejsce. Gramy jak wszyscy, nie gramy jak Mistrzowie. Mistrz wygrywa wszystko w sezonie, lapiac po drodze moze 2-3 gorsze mecze. My mamy za duzo slabych meczow i jest jak jest. Walczymy o 3 miejsce, czy ogolnie udzial w LM, a nie o majstra. Nie mamy lawki i nazwisk. Jak widze Gagliardiniego, Valero, Vecino, Biraghiego to mi sie noz w kapsie otwiera. (edycja 2020.07.05 19:25 / Matt1)

Nerazzurri14

5 lipca 2020 | 19:33

Po prostu XD to mógł zrobić tylko Inter

hawk247

hawk247

5 lipca 2020 | 19:46

To nie wina Conte tylko tych matołów na boisku. Trener nie steruje zawodnikami, trzeba jeszcze samemu umieć grać i mieć trochę psychy.

cipcior

cipcior

5 lipca 2020 | 19:52

Kolejny raz to powtórzę, możecie po mnie jechać. Conte to parch, zero myśli trenerskiej, najmądrzejszy pod słońcem hipokryta, który chciałby aby wszystko kręciło się wokół niego. Beton taktyczny rozpracowany przez każdego innego trenera, który zarabia 3 razy mniej od wielkiego króla Conte. Ta drużyna, z tym trernerem jest beznadziejna a Barca jeżeli kupi za gruby szmal Lautaro to utopi kolejne pieniądze w błoto.

5 lipca 2020 | 20:25

Conte zacznie kolejny sezon i w połowie zmiana trenera, nie wytrzyma psychicznie i pokłóci się z połową piłkarzy. Nam potrzebny dobry gość od metalu. Piszecie że Biraghi czy Vecino to drewno. Nie możemy mieć 20 gwiazdorów i tacy piłkarze też w zespole znajdą miejsce jako uzupełnienie składu. U nas brakuje scoutingu, kiedy ostatnio ściągnęliśmy gościa nie błyszczącego w najlepszych ligach albo o którego bije się pół Europy? Chyba brozo był ostatni. Takim piłkarzom najbardziej zależy żeby się pokazać, a nie goście którzy z miejsca mają 5 mln kontraktu

5 lipca 2020 | 20:43

Ja byłbym za tym żeby Getafe sobie opuścili i na wakacje pojechali.... i praca odnowa. Ja wciąż marzę o Diego Simeone.

5 lipca 2020 | 21:22

Oglądałem to jednym okiem (na szczęście), ale to było takie frajerstwo, dlaczego my tego nie wygraliśmy?? Lautaro jest tak kurwa irytujący, że szkoda słów. Nawet jebanego karny strzelić nie umie już (uważam, że gdyby to strzelił to byłoby po meczu), a Sanchez dalej na ławie xD
Frajerzy, frajerzy i jeszcze raz frajerzy

Denis

Denis

5 lipca 2020 | 21:37

Jak widzę komentarze typu Conte do zwolnienia to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Czy wy kurwa nie rozumiecie ze zbudowanie składu w Interze to kwestia czasu to co robi conte z marrottq to plany na najbliższe lata nie zbudujemy dobrej drużyny w rok jak i również nie zbudujemy drużyny zmieniając trenera co sezon lub dwa Conte to marka z którą wiele możemy osiągnąć.

gismo

gismo

5 lipca 2020 | 21:41

Denis i tak i nie. Ma do dyspozycji już teraz danych piłkarzy i nie potrafi nimi wygrywać ze średniakiem. Dobry trener piłkarzami bez nazwisk potrafi grać. Nazwiska same nie wygrają meczu.

szpula

szpula

5 lipca 2020 | 21:52

@ gismo , czasani lepsi sa piłkarze bez nazwisk,którzy chca sobie takie nazwisko wyrobic, niż piłkarze po trzydziestce którzy najlepsze lata maja za sobą i tylko czasem maja przebłyski dawnej świetności (Candreva,Young,Alexis,Borka), lub niespełnione gwiazdy (Gaga)...lub młode gwiazdy które jeszcze nic nie ugrały a sa warte grube miliony (przynajmniej w prasie dziennikarskiej i ich mniemaniu,wiemy o kogo chodzi)...no i jest jeszcze Eriksen którego trzeba dopasowac do którejś grupy a to co pokazuje narazie to sa przebłyski.....taka prawda Panowie :(

Denis...normalni niebieskoczarni rozumieją.

Oraxor

Oraxor

5 lipca 2020 | 21:58

Co z nimi jest nie tak? Są jak Polska gdzie pierwszy mecz to mecz otwarcia następny mecz o wszystko a później mecz o honor tylko że w naszym wykonaniu to połowa sezonu walka o mistrza a później to się kończy tym że zapewniamy sobie LM w ostatniej kolejce . Grają na początku dobrze a później wygląda to tak jakbyś odłączył ich od gniazdka . To jest dramat kolejny zamontowany sezon.

banikowy

banikowy

5 lipca 2020 | 22:26

Dlaczego Lautaro który jest bez formy strzela karnego? Czy to źle jeśli karne biłby Brozovic bądź Eriksen?
Dlaczego w wyjściowym składzie nadal jest Gaga i Lautaro? Ciężko byłoby wystawić Borje /Vecino i Sancheza bądź Esposito?
Gracze bez formy grają na siłę, rozumiem że jest duży natłok spotkań ale może Lautaro musi dwa mecze odpocząć żeby odpalić?
Niestety, życie kibica Interu nie jest proste.
Jak tylko zaczela się liga 'po coronie' uznałem że musimy zrobić wsyastko żeby po prostu wejść do ligi mistrzów. Patrząc dziś na tabele to musimy zdobyć 12 punktów żeby bez patrzenia na innych być napewno w lidze mistrzów. Liczę że się uda.