CAMPIONI 2021

 

Di Marzio: Kumbulla blisko Interu

19 lipca 2020 | 10:18 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Gianluca Di Marzio, znany dziennikarz sportowy, poinformował na łamach swojego portalu o obecnej sytuacji w negocjacjach Interu i Hellasu. Według raportu Nerazzurri są na prowadzeniu w wyścigu po podpis Marasha Kumbulli.

- Pomimo rywalizacji z Lazio, Inter nadal bacznie obserwuje obrońcę Hellasu Verona, Marasha Kumbullę. W ciągu ostatnich kilku dni Nerazzurri faktycznie prowadzili dalsze rozmowy z Hellasem Verona na temat 20-letniego środkowego obrońcy, który jest obecnie wykluczony z powodu kontuzji mięśni.

- Rozmowy między klubami były ciągłe, a umowa jest nadal bardzo aktualna. Strategia Interu polega na tym, aby teraz spróbować nakreślić zarys umowy, a ostateczne szczegóły ustalić we wrześniu. Nerazzurri osiągnęli już zasadnicze porozumienie w sprawie kontraktu z Kumbullą, który może być ważnym zawodnikiem Interu w przyszłym sezonie.

- Juventus, który również interesował się Albańczykiem, nie jest obecnie faworytem. Bianconeri również utrzymują kontakty z otoczeniem gracza, jednak nie zwrócili się do Werony, aby rozpocząć negocjacje - głosi komunikat.

Źródło: gianlucadimarzio.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

banikowy

banikowy 19 lipca 2020 | 11:28   

Bardzo dobrze że inwestujemy w młodych zawodników.
Prawda jest taka że jeśli będzie się rozwijał to zostanie ważnym ogniwem w obronie Interu.
Jestem na tak.

inter00

inter00 19 lipca 2020 | 13:43   

Plusem jest też to że w Hellasie gra w ustawieniu z 3 obrońców, napewno się przyda jednak nie za Godina, doświadczenie tez się przyda. Jeżeli Urugwajczyk będzie chciał odejść to będziemy musieli ściągnąć kogoś w jego miejsce

Oba

Oba 19 lipca 2020 | 15:05   

Myślę, że jeżeli Conte zostanie w klubie, a rozsądek nakazuje go zostawić to ten transfer ma duży sens. Młody, prezentuje dobry poziom i organy w trójce. Szkoda tylko, że Conte do tej trójki nie potrafi nikogo wykreować, a wszystkich trzeba mu kupić...

darren

darren 19 lipca 2020 | 19:21   

@Oba
Bastoni?

Oba

Oba 19 lipca 2020 | 20:30   

@up ale co Bastoni? On nie gra nic specjalnego na ten moment i nie wydaje mi się, żeby grał dużo lepiej niż w Parmie. Po prostu ma innych partnerów i ciężar gry jest przeniesiony wyżej. Przycisniety popełnia sporo błędów i przyznam szczerze, że jak dla mnie taki Godin gra lepiej, tylko jest ofiarą oczekiwań wobec niego. Gdybyś napisał o de Vriju zgodzilbym się bo on jako jedyny z bloku defensywnego wskoczył na wyższy poziom. Gdyby tak znacząco lotów nie obniżył Skrinar, a Godin grałby w trójce tak jak w czwórce to Bastoni grałby niewiele więcej niż Agoume razem z Esposito.

darren

darren 19 lipca 2020 | 21:45   

Napisałeś o wykreowaniu obrońcy do gry z trójką z tyłu i Ci podałem Bastoniego, dla którego ten system jest nowością, a radzi sobie przyzwoicie, wie jak się ustawiać i co robić z piłką. Jest trochę elektryczny, ale wciąż jest bardzo młody. Podsumowując, jest obrońcą, który pasuje do tego systemu, a Conte go wykreował.
Co do de Vrija, to on już miał styczność z grą 3 z tyłu, więc ma pewne doświadczenie, ale fakt, że obecny sezon to chyba jego najlepszy w karierze.

Oba

Oba 20 lipca 2020 | 09:56   

Spoko, szanuję twoja opinie, ale moja jest taka, że jest przez wielu przeceniany i popełnia mnóstwo bledow za które często jesteśmy karani. Z resztą skoro Bastoni sobie dobrze radzi, a de Vrij gra bardzo dobrze (tutaj akurat wątpliwości nie mam, Holender wskoczył na wyższy poziom) to skąd tyle straconych goli? Conte nie wpoil przez rok swojej taktyki dobrym bądź co bądź obroncom, dlatego uważam że mega go przeplacamy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich