Oficjalnie: Stroje wyjazdowe na sezon 2021-2022

20 lipca 2020 | 15:26 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Takich koszulek wyjazdowych Interu jeszcze nie było. Dziś Inter wspólnie z Nike zaprezentowali nowe wyjazdowe koszulki Interu na sezon 2021-2022 z niespotykaną dotychczas czarno-niebieską kratą.

Po sezonie gry w jasnozielonych koszulkach, w Mediolanie uznano, że pora wrócić do białych koszulek wyjazdowych, ale...w nowym wydaniu.

Zobaczcie sami:

Całość uzupełniają białe spodenki i getry.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 25

Casper

Casper 20 lipca 2020 | 15:28   

Są bardzo fajne i nie wiem co ludziom nie pasuje w nich

banikowy

banikowy 20 lipca 2020 | 15:29   

Dla mnie wyglądają dramatycznie....

inter00

inter00 20 lipca 2020 | 15:33   

Są paskudne, w domu mam podobne ścierki. Plusem koszulek wyjazdowych jest to że przy nich nawet domowe koszulki wyglądają ładnie. Adidas przyjdź...

boxingdivision

boxingdivision 20 lipca 2020 | 15:51   

#nikeout

darek_91

darek_91 20 lipca 2020 | 16:20   

Myślałem, że gównianych koszulek z tego sezonu nie da sie przebić. Myliłem się... Gorsze gówno niż domowe na 2020 i 2021. Juve, Roma, Real czy Bayern co sezon koszulki TOP. A z naszych jest już na fb akcja ściereczek do naczyń, obrusów bądź można na nich grać w kółko krzyzyk xD (edycja 2020.07.20 16:24 / darek_91)

darek_91

darek_91 20 lipca 2020 | 16:21   

Jak z chińskiego bazaru. Typowa sciera do podłogi. Tu już nie chodzi o Nike bo Nike robi bardzo fajne koszulki np Romie. A to pokazuje, że problem jest w klubie. Osoba odpowiedzialja za wybór wzoru jest do wyjebania. (edycja 2020.07.20 16:24 / darek_91)

excubitor

excubitor 20 lipca 2020 | 16:29   

masakra, cała nadzieja w trzecim komplecie.

TheClear

TheClear 20 lipca 2020 | 16:51   

Czym się kierowano.... chociaż jak będą wygrywać na wyjazdach, to mogę ich oglądać:D

gismo

gismo 20 lipca 2020 | 17:27   

Jak scierka z chińczyka xD patrząc na ich gre to teraz powinni w nich grać :)

excubitor

excubitor 20 lipca 2020 | 17:39   

TheClear plansza do gry w kółko i krzyżyk jest alegorią przypadkowości osiąganych wyników i formy zespołu w kolejnych meczach.

maestro84

maestro84 20 lipca 2020 | 17:41   

O rany boskie! To chyba pod Brozovicia robione.

wróbel1908

wróbel1908 20 lipca 2020 | 17:58   

Nie podobają mi się

Dziarski

Dziarski 20 lipca 2020 | 18:09   

tragedia.. dzieciak z nudów na matmie narysował to w zeszycie?

hawk247

hawk247 20 lipca 2020 | 18:29   

Zeszyt w kratkę. Badziewie

Lambert

Lambert 20 lipca 2020 | 19:18   

coraz bardziej mi się one podobają

Darkos

Darkos 20 lipca 2020 | 19:42   

Oby tą paskudą Nike się z nami pożegnało. Bezapelacyjnie najgorszy projekt koszulki odkąd pamiętam projekty koszulek.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 20 lipca 2020 | 19:56   

Bella cerata xD

Ronaldo

Ronaldo 20 lipca 2020 | 20:24   

Porażka

domi

domi 20 lipca 2020 | 21:12   

W gruncie rzeczy są średnie, ale mam takie przeświadczenie, że z każdym nowym sezonem producent chce jak najbardziej wybić się na oryginalność i wymyślić coś znacząco odróżniającego się od poprzednich kompletów. Zupełnie niepotrzebnie.

Rahi

Rahi 20 lipca 2020 | 22:12   

Domowe bieżnik samochodowy, wyjazdowe ścierka do naczyń. Gra jest jaka jest... Nie zachęcają do oglądania meczy

darek_91

darek_91 21 lipca 2020 | 00:24   

Znęcaja się nad nami nie tylko grą i wynikami...teraz i koszulkami. Spisek czy celowe działanie? xD

KawaOpole

KawaOpole 21 lipca 2020 | 09:16   

Straszne tandetne
Nie nawiązuje do naszego stylu
Ale rozumiem sens tej koszulki gramy w kratkę

zbigi30

zbigi30 21 lipca 2020 | 14:53   

tragedia ktoś powinnien za to oberwac

Patryk7

Patryk7 21 lipca 2020 | 18:02   

Jak to wygląda? Mi osobiście się to nie podoba, wolałbym stroje klasyczne.

el_loco

el_loco 23 lipca 2020 | 07:35   

Są bardzo fajne