30 milionów od nowego sponsora głównego

31 lipca 2020 | 11:23 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Od kiedy Suning przejął Inter, w klubie z Mediolanu widać wiele zmian. Począwszy od kwestii sportowych i transferów, przez marketing, aż do sponsorów. Obecnie Steven Zhang pracuje nad dużym kontraktem partnerskim. Czy uda mu się osiągnąć założony cel?

W ostatnim czasie wiele mówiło się o zmianach umów sponsorskich. Nerazzurri co prawda przedłużyli kontrakt z Nike do 2022 roku, ale prawdopodobnie nie zrobią tego w przypadku sponsora głównego. Pirelli zniknie z czarno-niebieskich koszulek. Przypomnijmy, że obecne dofinansowanie klubu ze strony tej firmy to zaledwie 12 milionów euro. Celem prezydenta Interu jest nawiązanie współpracy z nowym sponsorem, który mógłby zasilić budżet Interu kwotą 30 milionów euro.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 31 lipca 2020 | 11:34   

Niestety ale 12 mln to jest masakrycznie mało, to już nie te czasy i na samej nostalgii nie zajedziemy daleko. Liczę że będzie to Samsung bo jakby nie było jest często spotykany w Europie. Można też dać sponsora na rękaw, dodatkowe 5-10 mln do budżetu a wizerunku koszulki nie popsuje

kandziak

kandziak 31 lipca 2020 | 13:22   

Pirelli dalej będzie tylko ze juz nie jako główny i nie jest powiedziane ze zniknie całkowicie. Zawsze może zająć inne miejsce na stroju.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich