Pirola włączony w transfer Sensiego?

5 sierpnia 2020 | 00:25 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Stefano Sensi pozostanie graczem Interu Mediolan. Kluby nadal negocjują jednak warunki transakcji z udziałem filigranowego pomocnika. Niewykluczone, że swoją rolę w całej operacji odegra młody Lorenzo Pirola.

Zdaniem włoskich mediów Nerazzurri szukają sposobu, aby nieco zmniejszyć kwotę 27 mln euro, które zobowiązali się przelać na konto Neroverdich za definitywny transfer Stefano Sensiego. Jeden z pomysłów Marotty i jego współpracowników zakłada włączenie do transakcji utalentowanego wychowanka młodzieżowej akademii czarno-niebieskich. Włodarze Sassuolo najchętniej widzieliby w swoich szeregach właśnie wspomnianego Pirolę.

Inter ma świadomość ogromnego potencjału defensora, który niedawno zaliczył swój debiut w pierwszym zespole. Sytuacja jest jednak dynamiczna, więc niewykluczone, że strony ostatecznie dojdą do porozumienia.

Źródło: passioneinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Casper

Casper 5 sierpnia 2020 | 01:14   

Hajs + wychowanek za szklankę xdddd

Kevin

Kevin 5 sierpnia 2020 | 08:08   

Podobno nic wa razy się nie zdarza.... Zaniolo już otwiera popcorn

inter00

inter00 5 sierpnia 2020 | 10:48   

Jeżeli Pirola na wypożyczenie to spoko, u nich przynajmniej bd miał szanse pograć i zdobyć doświadczenie. Ale jeżeli transfer definitywny to nie, Pirola ma ogromny potencjał i byłby drugim Zaniolo. (edycja 2020.08.05 10:49 / inter00)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich