Perisic wrócił ze zgrupowania zdrowy

9 września 2020 | 22:01 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Wbrew doniesieniom części agencji informacyjnych, Chorwat nie doznał urazu w meczu kadry. Według raportu włoskiego portalu FCInterNews Ivan Perisic jest zdrowy i trenował dziś po południu razem ze swoimi kolegami z drużyny.

Reprezentant Chorwacji został zmuszony do opuszczenia boiska w trakcie przegranego meczu Chorwacji z Francją, rozgrywanego w ramach Ligi Narodów UEFA. Przyczyną były problemy z kolanem. Zawodnik opuścił murawę i kulał schodząc do szatni, jednak kontuzja w rzeczywistości nie okazała się groźna.

Perisic trenował dziś po południu ze swoimi kolegami z Interu, w sesji wzięli również udział nowi w zespole Achraf Hakimi i Aleksandar Kolarov.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 9 września 2020 | 22:20   

Trzeba znaleźć klub w Anglii który byłby na niego chętny. 15-20 mln można by za niego dostać.

Oba

Oba 9 września 2020 | 22:53   

Zobaczymy, czy uda się go wytransferowac. Myślę że chętni powinni być, w Bayernie udowodnil że wciąż jest wartościowym zawodnikiem.

Huragan1410

Huragan1410 9 września 2020 | 23:57   

Chyba Anglia bo on teraz na pewno by sobie ładny kontrakt zażyczył. Bardzo dobry sezon, świetne liczby, zdobyte doświadczenie na placu mimo że z ławki ale jednak w kluczowych chwilach wielkich meczów o najwyższą stawkę. Ja mowie cały czas. Niech on ogarnie głowę i spróbuje wykrzesać z siebie 2 sezony na dobrych obrotach. Na bank daje rade. Musi tylko chcieć i mam nadzieje ze po tych sukcesach mu sie chce.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich