OFICJALNIE: Arturo Vidal zawodnikiem Interu!

22 września 2020 | 11:11 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan oficjalnie poinformował o transferze Arturo Vidala. Zawodnik przeszedł do Interu z Barcelony na zasadzie transferu definitywnego.

Zawodnik podpisał z Interem 2-letnią umowę z opcją przedłużenia na trzeci rok.

33-latek będzie grał w pomocy i był długo wyczekiwanym transferem ze strony trenera Antonio Conte.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 16

maciosincho

maciosincho 22 września 2020 | 11:17   

Witamy fajnie że jesteś do pełni szczęścia brakuje mi tylko ngolo

Snake

Snake 22 września 2020 | 11:34   

No Panie Conte, dostajesz swoje zabawki to zobaczymy co nam dasz w tym sezonie.

Krychu90

Krychu90 22 września 2020 | 11:37   

No Witamy. Jak mi się marzy środek Vidal-Radja ale to raczej nie realne :( Zobaczyć dwóch takich przecinaków...

wróbel1908

wróbel1908 22 września 2020 | 11:40   

Benvenuto Arturo. Conte to chyba dzisiaj najszczęśliwszy trener na świecie ;)

szpula

szpula 22 września 2020 | 11:49   

No i super, taki doświadczony rezerwowy zawsze sie przyda, szkoda ze tylko na max jeden sezon ale zawsze będą nasi młodzi mieli się od kogo uczyć.

kacperosik2

kacperosik2 22 września 2020 | 11:53   

Może się przydać, byle kluby omijał z daleka. Jedyne co mi nie pasuje to te napisy not for everyone po bokach bo jeżeli Vidal jest not for everyone to to hasło jest kompletnie bez sensu.

rafal

rafal 22 września 2020 | 11:58   

Jak znam życie to jak coś Conte nie wyjdzie w tym sezonie to i tak będzie narzekał bo nie dostał Kante

darren

darren 22 września 2020 | 12:25   

Duże wzmocnienie. Nie ukrywam, że bardzo lubię go jako piłkarza i się bardzo cieszę :)

Sostek

Sostek 22 września 2020 | 12:34   

Cos sie wkoncu dzieje

Lambert

Lambert 22 września 2020 | 12:39   

Mamy mocną drugą linie i teraz tylko sprzedać tych gagów i weczynów a będzie jeszcze mocniejsza.

maestro84

maestro84 22 września 2020 | 12:49   

Super. Ale itak upieram się, że trzeba sprowadzić obrońcę klasy Godina. (edycja 2020.09.22 12:50 / maestro84)

inter00

inter00 22 września 2020 | 15:38   

Witamy i powodzenia!

Chrisg i love Inter

Chrisg i love Inter 22 września 2020 | 15:53   

Oby jeszcze z niego był pożytek..... Hmm czemu nikt go nie sprowadził z 5 lat temu? Fajnie że jest ale trochę taka niewiadoma z nim

Huragan1410

Huragan1410 22 września 2020 | 18:10   

Po 1 primo... ciesze sie ze ta saga sie w końcu skończyła. Po 2 primo... ciesze sie ze Vidal do nas trafil. I po 3 primo ultimo.....nikt nie otwiera tych drzwi :D

Van Dall

Van Dall 22 września 2020 | 21:00   

Na dziś spoko, ale dwóch lat na poziomie to on raczej nie ugra.

Morfo

Morfo 23 września 2020 | 16:27   

No witamy, zobaczymy co teraz Conte zrobi ze swoim dream teamem ( no prawie bo brakuje Kante)