Godin: Chciałem odejść od rozmowy z Conte

4 października 2020 | 20:47 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Diego Godin opuścił Mediolan po zaledwie jednym sezonie. Dziś ekipa Cagliari, którą obecnie reprezentuje, poniosła dotkliwą porażkę z Atalantą. Na konferencji po spotkaniu dziennikarze pytali nie tylko o przebieg tego spotkania.

- Ci, którzy wchodzą na boisko, zawsze starają się dać z siebie wszystko. Atalanta zrobiła różnicę, mają wysoką jakość - powiedział po przegranej 5-2.

- Musimy się poprawić, to dojrzewająca drużyna i wielu zawodników nigdy wcześniej nie grało w Serie A. Jeśli chodzi o cel, nie jestem zadowolony, ponieważ wynik jest zawsze najważniejszy. Spróbujemy współpracować z trenerem, aby zrozumieć, o co taktycznie prosi, aby być bliżej tego, powinniśmy być bardziej kliniczni. Wtedy polepszymy się indywidualnie.

- Tak właśnie było - odpowiedział dziennikarzowi Sky Sports Italia, kiedy został zapytany czy opuścił szeregi Nerazzurrich z własnej woli - Trener powiedział mi co myśli i czego chce, a ja chciałem odejść. Pierwszym wyborem było Cagliari i jestem szczęśliwy. Mam wolę i siłę, by pomóc i myślę, że mogę rozwijać się w tym zespole. Sądzę, że możemy zrobić dobre rzeczy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 7

superofca

superofca 4 października 2020 | 20:54   

Naprawdę nie rozumiem co tam zaszło między nimi.

superofca

superofca 4 października 2020 | 20:54   

Naprawdę nie rozumiem co tam zaszło między nimi.

superofca

superofca 4 października 2020 | 20:54   

Naprawdę nie rozumiem co tam zaszło między nimi.

inter00

inter00 4 października 2020 | 20:58   

Nie wiem co zaszło ale wiem że popełniliśmy ogromny błąd! Jak można wypchnąć jednego z lepszych obrońców w Serie A na życzenie trenera? Parodia po prostu

HeyaMakumba

HeyaMakumba 4 października 2020 | 21:25   

Ja wiem, że Conte beee i fuuu ale powiedział, że odszedł z własnej woli.

Adriano19f

Adriano19f 5 października 2020 | 08:37   

Odszedł to odszedł tylko nie rozumiem ze nie postaraliśmy się o kumbulle

Morfo

Morfo 5 października 2020 | 10:40   

A mi się zdaje że Godin odpuścił, chciał spokojnie dograć dwa lata do końca kariery a nie tyrać na podstawową 11 jak za młodu. Taki zawodnik i do Cagliari?? T.Silva starszy i poszedł do Chelsea, miał ambicje. Godin nie miał już ambicji na walkę, uciekł z Interu gdziekolwiek aby ktoś go wziął, słabo to o nim świadczy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich