CAMPIONI 2021

 

Czterech Interistów z ostrzeżeniami po derbach

20 października 2020 | 17:07 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Czwórka reprezentantów Interu otrzymała oficjalne ostrzeżenia od komisji dyscyplinarnej Lega Serie A. Mowia o Antonio Conte, Achrafie Hakimim, Marcelo Brozoviciu i Arturo Vidalu. To pokłosie minionych derbów Mediolanu.

Decyzje podejmowane przez arbitra głównego sobotniego spotkania, Maurizio Marianiego, wywoływały wiele kontrowersji zarówno podczas meczu, jak i po jego zakończeniu. W oficjalnym komunikacje władz ligi, czterech Interistów otrzymało upomnienia.

Antonio Conte dostał "pierwsze ostrzeżenie", za niestosowne zdaniem komisji zachowanie przy ławce Nerazzurrich. W drugiej odsłonie spotkania widzieliśmy szkoleniowca Interu, którego uspokajać musieli pozostali członkowie sztabu.

Pierwsze upomnienie zanotował także Achraf Hakimi, za nadmierne dyskutowanie z sędzią. Marcelo Brozovic i Arturo Vidal zostali natomiast zanotowani za nieodpowiednie zachowanie wobec przeciwników. 

Ostrzeżenia otrzymało także wielu piłkarzy Milanu. Najsurowiej w całej kolejce ukarani zostali Sergej Milinković-Savić z SS Lazio oraz Federico Chiesa (Juventus). 

Źródło: Lega Serie A

Polecane newsy

Komentarze: 1

superofca

superofca 20 października 2020 | 18:06   

Masz uwagę do dzienniczka i jeszcze raz tak zrobisz to na następny mecz przychodzisz z rodzicami.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich