Handanović: Siedem punktów do awansu

24 listopada 2020 | 21:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Samir Handanović nie traci wiary w awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, lecz ma świadomość, że przed nim i jego kolegami bardzo wymagające wyzwanie. Kapitan zespołu publicznie zaapelował o większą intensywność i wystrzeganie się głupich błędów.

- Żeby awansować, potrzebujemy siedmiu punktów. Zostały trzy mecze i stawka jest wysoka. Jutrzejszy mecz ma fundamentalne znaczenie. W takich meczach potrzebujesz wszystkiego, każdy musi podnieść swój poziom - powiedział w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- W pierwszym meczu zagraliśmy dobrze, lecz w futbolu decydują czasem detale. Lubimy komplikować sobie życie samemu. Trzeba być lepszym. Musimy zrozumieć, że rywale w starciach z Interem dają z siebie więcej, a my czasem nie dorównujemy im intensywnością. W takim wypadku pojawiają się trudności. Na początku tego sezonu spotkało nas to już trzy albo cztery razy - zakończył.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

Rizzo

Rizzo 24 listopada 2020 | 22:06   

Już się zaczyna kombinowanie i matematyka, po 3 kolejkach w grupie śmiechu xD

inter00

inter00 24 listopada 2020 | 22:28   

Jutro trzeba wygrać żeby myśleć o czymkolwiek. I na tym się skupmy, nie na liczeniu ile punktów potrzeba

hawk247

hawk247 25 listopada 2020 | 11:43   

Wiem że Handa ma duży staż ale przydałby się nam kapitan który naprawdę potrafi przemówić do innych. Lukaku na przykład, może jeszcze za wcześnie ale myślę, że on ma wystarczający autorytet i energię. Z całym szacunkiem dla Handy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich