CAMPIONI 2021

 

Ausilio: Gomez? To nie nasza sprawa

20 grudnia 2020 | 17:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Przed startem dzisiejszego meczu Piero Ausilio odpowiadał na pytania przed kamerami Sky Sport Italia. Dyrektor Interu był pytany głównie o tematy związane ze zbliżającym się wielkimi krokami zimowym mercato.

- Przed nami dwa bardzo ważne mecze i chcemy zgarnąć pełną pulę przed przerwą świąteczną. W klubie podjęliśmy decyzję, że zmierzymy się z dynamiką rynku transferowego dopiero pod koniec tego roku. Możemy wykorzystać ten czas do przeanalizowania niektórych problemów.

- Odejście Nainggolana? Zobaczymy. Rozmawialiśmy z nim niedawno. Szczerze mówiąc, bardzo dobrze pracował w ciągu ostatnich kilku miesięcy i był wzorowym profesjonalistą. Staraliśmy się zrozumieć jego pragnienia. To oczywiste, że chciałby otrzymywać więcej czasu na boisku. W przyszłym tygodniu spotkamy się ponownie i biorąc pod uwagę jego profesjonalizm, postaramy się go uszczęśliwić.

- Gomez? Unikałbym wsadzania nosa w czyjeś interesy. Atalanta to nasi przyjaciele. Wiemy, że coś się wydarzyło, ale nie mamy zamiaru się angażować i pogarszać sprawy. To obiektywny fakt, że Gomez jest świetnym graczem, którego każdy chciałby w swoim zespole.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

Maciej Pawul

Maciej Pawul 20 grudnia 2020 | 22:58   

To Ausilio żyje?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich