Vecino dostępny na Romę

2 stycznia 2021 | 11:55 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Wielu mogło nawet zapomnieć o obecności Matiasa Vecino w kadrze pierwszego zespołu, lecz Urugwajczyk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Piłkarz powraca do pełnej sprawności i powinien być już do dyspozycji trenera przed prestiżowym meczem z Romą.

Spekulowano, że 29-latek nie ma już czego szukać w stolicy Lombardii i klub postara się pozbyć jego karty przy najbliższej okazji, lecz zdaje się, iż scenariusz uległ zmianie o 180 stopni. La Gazzetta dello Sport pisze o powrocie Vecino jak o zimowym transferze drużyny Interu.

Lubujący się w sportowym patosie Włosi zwracają uwagę, że Rzym może ponownie odegrać ważną rolę w karierze pomocnika. Dziennikarze przypominają gola Urugwajczyka w starciu z Lazio, który ostatecznie przesądził o powrocie Nerazzurrich do Ligi Mistrzów. Czy teraz Matias Vecino uratuje swój los?

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

Matti

Matti 2 stycznia 2021 | 11:59   

Solidny zawodnik, na pewno warto dać szansę. Gorzej od Gagi nie powinien wypaść.

Maradon.

Maradon. 2 stycznia 2021 | 12:10   

Myślę że przy słabej dyspozycji Gaglii i połamanym Sensim a także skreślonym Eriksenie, Vecino może złapać sporo minut i oby je wykorzystał.

inter00

inter00 2 stycznia 2021 | 12:42   

Jeżeli Eriksen nie zostanie sprzedany to może się okazać że nie będzie nas stać na zakupy a wtedy Vecino może dostać swoje szanse.

Adriano19f

Adriano19f 3 stycznia 2021 | 16:16   

w tamtym sezonie co strzelił lazio to strzelił też z roma na wage remisu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich