DM: Pierwsza oferta za Pinamontiego

5 stycznia 2021 | 12:53 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Jak twierdzi ekspert włoskiego rynku transferowego, Gianluca Di Marzio, Inter ma na stole pierwszą ofertę za Andrea Pinamontiego. Na ściągnięcie 21-latka zdecydowało się Benevento.

Wczoraj informowaliśmy, iż już pierwszego dnia mercato o młodego Włocha pytali dwaj beniaminkowie Serie A - wspomniane Benevento oraz Crotone. Finalnie to ekipa Stregonich okazała się szybsza i bardziej zdeterminowana.

Zdaniem Di Marzio, Nerazzurri otrzymali propozycję, na mocy której zarobiliby łącznie nawet 15 milionów euro. Pinamonti przeniósłby się na Stadio Ciro Vigorito na mocy wypożyczenia, z możliwością wykupienia go za powyższą sumę po zakończeniu umowy.

Jak dodaje dziennikarz, ostatniego słowa nie powiedziało jeszcze Crotone, a gracza Interu obserwuje także Eintracht Frankfurt. Mało możliwe jest jednak, by Pinamonti został udostępniony innej drużynie niż takiej, która występuje w Serie A. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 5 stycznia 2021 | 14:07   

Najlepiej wydane 20 mln w tym okienku

banikowy

banikowy 6 stycznia 2021 | 07:10   

Co jak co ale do Crotone czy Benevento można byłoby go wypożyczyć. Ta sama liga i drużyna bijąca się o utrzymanie. Jak chłopak ma się rozwijać to musi grać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich