Sensi gotowy na Juventus

15 stycznia 2021 | 09:27 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Tym razem bez kontuzji. Stefano Sensi przeszedł wczoraj testy medyczne, które wykluczyły kolejny uraz pomocnika Interu. Włoch ma dziś trenować z resztą zespołu, a w niedziele najprawdopodobniej znajdzie się w kadrze meczowej.

Przypomnijmy, że piłkarz podczas rozgrzewki przed starciem z Fiorentiną zasygnalizował lekarzom kłopoty z łydką. Antonio Conte wyszedł z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć i zrezygnował z wystawienia Sensiego w podstawowej jedenastce. Okazuje się jednak, że dyskomfort nie był spowodowany urazem.

La Gazzetta dello Sport nadaje symboliczny wyraz niedzielnemu meczowi i przypomina, że właśnie starcie z Juventusem w październiku 2019 roku było początkiem zdrowotnych kłopotów ówczesnego dyrygenta Interu Mediolan. Kibice Nerazzurrich już przeszło rok czekają na powrót najlepszej wersji filigranowego pomocnika.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 9

Oba

Oba 15 stycznia 2021 | 10:01   

Ciekawe czy od pierwszej minuty... Bo jak mam znowu Gagliardiniego oglądać od początku, to moje serce może tego nie wytrzymać.

Chrisu

Chrisu 15 stycznia 2021 | 10:05   

Jestem ciekaw, czy to lekarze fizjo w interze jest tak słabe, bo nie chcę mi sie wierzyć, że z nim pod względem zdrowotnym jest aż tak tragicznie. Wydaje mi się, że odszedłby i w cudowny sposób nagle by grał w każdym meczu. Wiele takich przypadków było.

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 15 stycznia 2021 | 10:10   

Ja nie wykluczałbym, że źródło ciągłych problemów może leżeć w głowie zawodnika. Jakiś podświadomy strach przed kolejną kontuzją. Sam Conte mówił kiedyś, że Sensi teoretycznie jest zdrów jak ryba, a ciągle nie gra. Teraz też wychodzi na to, że niby coś poczuł po rozgrzewce, a nic mu nie jest.

inter00

inter00 15 stycznia 2021 | 10:10   

Dobrze że nie uraz ale opuścił kolejny mecz. Cieszy mnie że jest gotowy ale nie oszukujmy się i tak w pierwszym składzie nie wyjdzie. Szczerze mówiąc już nawet straciłem nadzieje że kiedykolwiek będzie dostępny cały czas i będzie grał jak rok temu

Maradon.

Maradon. 15 stycznia 2021 | 10:11   

@Chrisu moim zdaniem przy grze praktycznie co 3 dni i takim ostrym rezimie Pintusa to bardzo mało jest kontuzji. Coś jest nie tak z tym Sensim, ale musi mieć jakiegoś ogromnego pecha bo przecież na początku zeszłego sezonu grał caly czas i było dobrze.

Chrisu

Chrisu 15 stycznia 2021 | 10:23   

Tylko ja w aż takie problemy jak ona obecnie nie wierze, bo on praktycznie jest niezdolny do wykonywania zawodu. Ciekawe, czy bramka by mu pomogła. W każdym razie wierze w niego.

Lambert

Lambert 15 stycznia 2021 | 10:24   

W takim razie zdecydowanie dałbym mu częściej grać żeby uwierzył w siebie i przestał sie bać kolejnej kontuzji.

Copacabana1

Copacabana1 15 stycznia 2021 | 16:49   

Pintus za mocno mu wstawia w piz....

As279b

As279b 16 stycznia 2021 | 09:21   

270 minut w tym sezonie w 9 meczach, zero udziału przy bramkach. Jak dla mnie jest bezużyteczny, albo się ogarnie i zacznie grać albo trzeba się z nim pożegnać po sezonie.