Bastoni: Chcemy zatrzymać Juventus

15 stycznia 2021 | 22:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jednym z pewniaków do gry z Juventusem jest z Alessandro Bastoni. Młody defensor Interu zdaje się mieć świadomość wagi najbliższego spotkania i ma nadzieję, że jego drużynie uda się zatrzymać ligowego hegemona.

- Meczom z Juventusem zawsze towarzyszą wielkie emocje. Mam za sobą już 3-4 spotkania, ale odczucia pozostają takie same. To wielki mecz i ogromny zaszczyt w nim wystąpić - powiedział w rozmowie ze Sky Sport Italia.

- Juve wygrywa od wielu lat, nasza podróż rozpoczęła się w poprzednim sezonie wraz z przyjściem trenera. Postaramy się sprawić im trudności, chcemy się rozwijać. Oni wygrywają już od jakiegoś czasu, a my staramy się podążać tą ścieżką. Gramy bardzo często, więc nie patrzymy w tabelę. Postaramy się ich powstrzymać.

- Jak powstrzymać Cristiano? Gdybym tylko to wiedział. Musimy pracować zespołowo. Jesteśmy dobrą grupą, dobrze nam razem. To silny zespół.

- Tracone bramki? O przebiegu poszczególnych meczów decydują pojedyncze sytuacje, wiele z nich jest dla nas niekorzystnych. Zmieniliśmy także środek ciężkości. Gramy bardziej agresywnie, więc więcej tracimy. Oczywiście nadal chcemy tracić jak najmniej bramek.

- Głosy o ewentualnej sprzedaży udziałów przez Suning nie mogą na nas wpływać. Inter to wspaniały klub, z wieloma świetnymi menadżerami, którzy znajdą rozwiązanie. Myślimy tylko o boisku. Jeśli na nim wszystko pójdzie dobrze, reszta sama się ułoży. To nasza pasja i mam nadzieję, że plotki ucichną.

- To dziwne mistrzostwa. Kontynuujemy naszą drogę. Skupiamy się na każdym kolejnym meczu i staramy się wygrać każdy z nich - zakończył Bastoni.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich