De Paul przyjdzie latem

18 stycznia 2021 | 14:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Kibice Interu nie pamiętają chyba równie spokojnego okienka w kontekście plotek i spekulacji transferowych. Przekaz płynący z Mediolanu jest jednak jasny - nie stać nas na zakupy. Włoska prasa skupia więc swoją uwagę na letnim mercato.

Dziennik Tuttosport wyraził przekonanie w sprawie przyszłości Rodrigo de Paula na Stadio Giuseppe Meazza. Zdaniem turyńczyków Nerazzurri w praktyce zaklepali już przyjście Argentyńczyka i tylko kataklizm mógłby doprowadzić do niepowodzenia transakcji.

Gazeta pozostawia nawet promyk nadziei w kontekście zimowego przyjścia gwiazdora Udinese, które miałoby być bezpośrednio związane z odejściem Christiana Eriksena, ale obecnie trudno uwierzyć w podobny scenariusz.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 8

inter00

inter00 18 stycznia 2021 | 14:34   

Jeżeli Eriksen odszedłby już na stałe to taki scenariusz jest jak najbardziej realny

Matti

Matti 18 stycznia 2021 | 14:59   

Super wiadomość, świetny zawodnik, ale żebyśmy za niego nie przepłacili.

Chrisu

Chrisu 18 stycznia 2021 | 15:25   

Średnio jestem nastawiony do niego, kopie się po głowie w średniaku i nie wiem, czy to nie jest jego poprzeczka właśnie taki klub aby tam był gwiazdą. Widziałem go w kilku meczach i nie widziałem w nim nic prócz szumu na boisku. No wyróżnia sie w przecietniaku, ale tutaj czy się będzie wyróżniał nie wiem? zakisił się tam juz długo w tym Udinese ma 27lat już. Wolałbym chyba Locatellego.

Klinsi64

Klinsi64 18 stycznia 2021 | 17:35   

gramy z Udinese więc temat De Paula wypłynął plota jak nic

Larry

Larry 18 stycznia 2021 | 17:36   

@Chrisu
Wyłącz fifę i włącz kanał Eleven i wtedy oceniaj. (edycja 2021.01.18 17:36 / Larry)

Chrisu

Chrisu 18 stycznia 2021 | 19:03   

Fife? czlowieku ja gry widzialem ostatnio 10lat temu. Mówię, że oglądałem jego mecze ostatnio bo obstawiałem zakłady i nie wiem, czy on w wiekszym klubie da rade. Tam jest gwiazdą tutaj byłbu Rodrigo po prostu

HeyaMakumba

HeyaMakumba 19 stycznia 2021 | 00:38   

Ale jednak w przypadku De Paula stwierdzenie "kopie się po głowie" to rażąca niewiedza _(^_^)_/ (edycja 2021.01.19 00:39 / HeyaMakumba)

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 19 stycznia 2021 | 07:24   

Gwiazdor Udinese...ambitny plan.